Цікаві та жахливі стародавні ритуали

Цікаві та жахливі стародавні ритуали

У той час, як більшість збережених в сучасному суспільстві ритуалів включають в себе нешкідливі, поширені в усьому світі традиції, інші, менш відомі, можуть бути надзвичайно болючими і жорстокими. Незвичайні і небезпечні ритуали можна зустріти в різних куточках світу. Про деякі з них ми розповімо вам у цій збірці.

1. Канібалізм.

Цікаві та жахливі стародавні ритуали

Агхорі Баби, які живуть в індійському місті Варанасі славляться тим, що їдять мертвих. Вони вважають, що найбільший страх людини – це страх смерті, і що цей страх є перешкодою для духовного звільнення. З’їдаючи мертвого – можна позбутися страху і встати на вірний шлях просвітлення.
Є п’ять типів людей, яких не можна кремувати відповідно до правил індуїзму: святі, діти, вагітні, незаміжні жінки, люди, які померли від прокази або укусів змій. Ці люди придаются священній річці Ганг, звідки згодом їх витягують і ритуально споживають агхорі.

2. Стрибки з лози.

Цікаві та жахливі стародавні ритуали

У селі Бунлап, яке знаходиться на острові в Тихому океані, проводиться ритуал, який називається Гкол. Цей ритуал є, свого роду, попередником банджи-джампінгу. Жителі села співають, танцюють, деякі б’ють в барабани, а деякі чоловіки готуються до небезпечних стрибків. Вони пов’язують лози навколо своїх щиколоток і стрибають з дуже високих дерев’яних веж, побудованих спеціально для цього ритуалу. Учасники ритуалу, мабуть, не сильно стурбовані ймовірністю переламати кістки. Вони просто стрибають і летять вниз головою. Вважається, що чим вище хтось стартував, тим більше благословення богів він отримає.

3. Вогняні прогулянки.

Цікаві та жахливі стародавні ритуали

Фестиваль проходить в Пенанге, Малайзія. Один з ритуалів очищення включає в себе ходіння босоніж по палаючому вугіллі. Вважається, що вогонь відлякує злих духів, підсилює чоловічу силу і допомагає звільнитися від поганих думок. З цією метою по вогні ходять сотні людей.

4. Танці з мертвими.

Цікаві та жахливі стародавні ритуали

Famadihana, що означає “поворот кістки”, є традиційним фестивалем, який проходить на Мадагаскарі. Учасники вважають, що чим швидше тіло розкладається, тим швидше дух досягає загробного світу. Тому вони викопують своїх близьких для того, щоб танцювати з ними під музику навколо могили, а потім перепоховати. Цей дивний ритуал проводиться раз на 2 роки -7 років.

5. Скарифікація.

Цікаві та жахливі стародавні ритуали

Плем’я Канінгара з Папуа-Нової Гвінеї, практикують дуже незвичайний ритуал, який спрямований на зміцнення духовного зв’язку між членами племені і їх оточенням. Одна з ритуальних церемоній проводиться в «Будинку Духа». Підлітки живуть в самоті в Будинку Духа протягом двох місяців. Після цього періоду ізоляції, вони готуються до церемонії посвячення, яка визнає їх перехід до зрілості. У процесі ритуалу, людині роблять надрізи шкіри осколками бамбука. Отримані щербини нагадують шкіру крокодила. Люди цього племені вважають, що крокодили є творцями людей. Знаки на тілі символізують сліди зубів крокодила, який з’їв хлопчика і залишив дорослого чоловіка.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!