10 продуктів для сильних м’язів

10 продуктів для сильних м'язів

1. Сир.
Сир – один з найкращих продуктів для нарощування м’язової маси. Всього 150 грам сиру дадуть Вам до 22 грам білка. Також сир цінний тим, що складається з комбінації “швидких” і “повільних” білків.

2. Лосось.
Лосось одночасно є джерелом білка і джерелом омега-3 жирних кислот. Цей подвійний удар допоможе Вам наростити м’язи. Також лосось може допомогти прискорити метаболізм, сприяючи більш швидким результатами.

3. Вівсянка.
Вівсянка є незамінним компонентом здорового харчування. Цілісне зерно вівса поєднує в собі вуглеводи, клітковину, білок, мінерали і вітаміни. Причому вуглеводи є “повільними”, тобто Ви залишаєтеся ситими на довший час і підтримуєте постійний рівень цукру в крові.

4. Гречка.
Гречка – джерело вуглеводів, яке допомагає нарощувати м’язову масу. 100 грам гречаної крупи містить 18 грам протеїну, з біологічною цінністю вище 90%. Гречка може бути відмінним доповненням до дієти для росту м’язів.

5. Яловичина.
Яловичина – відмінне джерело якісного білка.

6. Риб’ячий жир.
Риб’ячий жир має протизапальні властивості, які дозволяють організму відновитися швидше після важких тренувань. Тому можна тренуватися частіше. Риб’ячий жир також може прискорити метаболізм.

7. Індичка.
Індичка джерело білка і 11 вітамінів і мінералів.

8. Курячі грудки.
На 100 грамів курячої грудки – 22 грама білка, з мінімальним вмістом жиру.

9. Вода.
Споживання достатньої кількості води сприяє підвищенню сили, збільшенню рівня енергії і правильному травленню.

10. Яйця.
Яйця мають велику кількість білка (6-8 грамів в одному яйці), багаті вітамінами, цинком, залізом і кальцієм. Тому яйце дуже важливий і збалансований продукт харчування для нарощування м’язової маси.

10 продуктів для сильних м'язів

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!