Популярний спорт серед знаменитих жінок

Популярний спорт серед знаменитих жінок

Робота зірки « і небезпечна, і важка ». Потрібно встигати не тільки займатися творчістю, виступати або зніматися, приділяти час друзям і особистому життю, але і балувати себе коханих. Деякі присвячують вільний час будівництву будинків, а інші – посилено займаються спортом. Зараз дізнаємося, що вибирають знаменитості, який вид спорту :

йога

Йога вже давно перестала бути незрозумілим заморським захопленням і щільно увійшла в життя як простих людей, так і знаменитостей. Головний зоряний практик – це, звичайно, Мадонна. Вона приділяє їй в цілому близько трьох годин на день. Саме завдяки йозі співачка виглядає приголомшливо, а також володіє шикарною гнучкістю.

серфінг
Популярний спорт серед знаменитих жінок

Жителі Майамі і інших прибережних міст можуть дозволити собі заняття серфінгом. Актриса Кемерон Діаз вважає це захоплення не тільки цікавим, але і вкрай корисним. Вона бере дошку в подорожі і ловить хвилю на відомих світових пляжах. Серфінгом дуже захоплена і Ріанна, яку в житті цікавить, звичайно, багато речей, але, в першу чергу, хороша форма. А вже потім, проблеми глобалізації або вартість будинку з оциліндрованих колод.

триатлон

Після довгоочікуваної вагітності Джей Ло поправилася більш, ніж на двадцять кілограмів. Прийти у форму їй допоміг спорт, а точніше – тріатлон. Він включає в себе плавання, біг і їзду на велосипеді. Такі навантаження виявилися для зірки дуже корисними. Вона навіть показувала непогані результати на змаганнях з цього виду спорту. Зараз зайві кілограми пішли, але про своє захоплення зірка не забуває.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!