Автомобілі знаменитих людей

Автомобілі знаменитих людей

Всі ми люди. І, кожен з нас, у кого є автомобіль, ставиться до нього з деяким трепетом. Адже машина – це друг і надійний соратник. Ми переживаємо, коли вона ламається, і радіємо, коли у неї все добре. Купуючи автомобіль ми (мається на увазі простих людей) намагаємося так вчинити цю покупку, щоб і грошей за нього заплатити не дуже багато, але щоб при цьому він був і комфортним, і технічно навороченим. Але це ми – прості люди.

Зірки – люди, які відомі всій країні, живуть трішки за іншими законами. Природно, у них теж є автомобілі. І, як правило, їм немає необхідності викроювати тисячі, економлячи на якому-небудь аксесуарі. Вони-то можуть дозволити собі все. Але, як не дивно, і у зірок є свій певний рейтинг автомобілів. І ми спробуємо розібратися в цьому зоряному параді.

Якщо ви думаєте, що основні автомобілі наших зірок – це Lamborghini, Ferrari або Bentley, то ви дещо помиляєтеся. Звичайно, у цих автомобілів існують зіркові господарі, але їх не так багато, тому в наш рейтинг вони не увійшли.

А почесне п’яте місце в нашому рейтингу зайняла машина компанії Land Rover. Такий автомобіль, природно, має Марія Шарапова (природно тому, що вона є офіційним обличчям рекламної компанії даного автомобіля).
У багаторазової чемпіонки з боксу Наталії Рогозіної, а також у Махарбек Хадарцева – дворазового олімпійського чемпіона з вільної боротьби – мається Range Rover Sport. І у знаменитої естрадної пари Валерії та Йосипа Пригожина також автомобіль цієї ж марки.

Автомобілі знаменитих людей

Четверте місце тримає дуже престижна марка Audi. Дуже багато зірок їздять на автомобілях цієї марки. Так, наприклад, у гонщика Олексія Васильєва Audi Q7, у тенісиста Марата Сафіна – А8, у гімнаста Олексія Немова – А6, а у співачки Альони Апіної і фігуристки Марії Бутирської – А4. Ось такий розкид, але відданість до даної марки очевидна.

Автомобілі знаменитих людей

Третє місце дуже міцно тримає BMW. Після того, як вийшов другий «Бумер», артист Володимир Вдовиченко сів на Х5. Такі ж автомобілі стоять в гаражах у прославлених футболістів – Дмитра Сичова та Данияра Білялетдінова. Тільки, мабуть, одна Земфіра воліє не дуже пафосним BMW 320.

Автомобілі знаменитих людей

Срібло в цьому списку дісталося марці Porsche. І, як не дивно, але більшість зірок, які люблять цю марку, віддають перевагу саме моделі Cayenne. На сьогоднішній день такий позашляховик є у Валерія Леонтьєва та у Ганни Семенович. А у Яни Рудковської, наприклад, їх цілих чотири.

Автомобілі знаменитих людей

І перше місце займає Mercedes-Benz. Валерій Меладзе, Ірина Салтикова, Крістіна Орбакайте, Сосо Павліашвілі, Маша Распутіна і багато зірок естради воліють цим надійним і дуже елегантним «німцем».

Автомобілі знаменитих людей

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!