Найгірші професії

Найгірші професії

10. Мисливець за мавпами.

Марін з Канади найнявся в сафарі-парк. Його завданням було переміщатися на автомобілі між зонами зоопарку. Мавпи завжди вилазили на дах машини і насолоджувалися безкоштовною поїздкою. На виході з мавпячої зони стояв озброєний довгою жердиною співробітник, який повинен був перешкодити мавпам покинути територію разом з авто. Теж дивовижна робота : під розпеченим сонцем вісім годин ганятися за мавпами.

9. Прибиральник трупів з шосе.

Завдання просте, але йогої виконання складне. Важливо не тільки відшкребти шматочки тіл мертвих тварин з асфальту, а й самому не виявитися жертвою дорожнього руху

8. Контролер якості котячої їжі.

Британець Йон Хансон, за власним бажанням, працював на найгіршій роботі : контролером якості котячої їжі. Згідно з його опису, робота складалася з трьох перевірок. По-перше : сунути ніс у велику посудину з котячою їжею і понюхати, чи свіжа вона. По-друге : занурити туди руки по лікоть, пошукати шматочки кісток і вибрати їх. По-третє : набрати повну пригорщу їжі, розмазати її по поверхні і пропустити крізь пальці, щоб визначити, чи не занадто там багато хрящів.

7. Оцінювач шлункових газів.

У фірмах, які виробляють рідини для ополіскування рота, контролери запахів є цілком звичайною посадою. Але гастроентеролог з Міннеаполіса Майкл Левітт вивів цю роботу на новий, злегка більш низький рівень. Він найняв двох сміливих нюхати вітри інших людей. ( Левітт відмовився уточнити розмір оплати, однак складно сказати, який оклад був би справедливий при такій роботі ). Шістнадцять піддослідних погодилися наїстися бобів і після цього вставити пробірку собі в седалище. Левітт помістив банки із зібраними газами в герметичну посудину. Після цього оцінювачі всілися щонайменше сотнею зразків, стали відкривати кришки одну за одною, старанно вдихати і за допомогою гримас виставляти оцінки запахів. За допомогою хімічного аналізу зразків Левітт виявив найбільш огидно пахнючу складову людських газів: сірководень.

6. Чистильник туалетів

Ця професія увібрала в себе краще від сміттяра і гастроентеролога, і мабуть, противне разом узятих. Хоча більшість порядних людей уникає пересувних туалетів, наскільки можливо, іноді вони все ж можуть врятувати життя. Наскільки гидкими вони б не були, було б значно гірше, якби їх не прибирали. За допомогою вакуумної труби прибиральник перекачує все випорожнення з туалету в бак. Після видалення останнього клаптика паперу, проходять водою під тиском всі брудні місця, включаючи стіни. Зазвичай очищення одного біотуалету займає лише кілька хвилин, і більшість робочих очищає від 10 до 60 туалетів в день. Правда, при цьому є свої небезпеки : кабіна туалету може впасти, поховавши під собою прибиральника. Зате хоробрі чистильники заробляють на рік до 50 000 доларів США.

5. Дослідник бразильських москітів

Щоб боротися з малярією, вчені повинні знати звички харчування москітів. Водиться в Бразилії Anopheles Darling НЕ пурхає навколо вогню і не йде в вітряні пастки, які вчені використовують в Африці. Цей маленький кровосос наближається до дослідників лише у випадку, якщо ті пропонують себе в якості їжі. Вечорами, коли москіти найбільш активні, їх дослідник знаходить місце, де повно комах, і подає себе їм у наметі з противомоскитною сіткою, в дні якої зроблено отвір. Москіти, які тримаються у землі, залітають всередину і залишаються в пастці разом з вченим, що приносить свою шкіру в жертву науці. Кожен раз, коли комаха жалить його в гомілку, власник гомілки заганяє москіта в банку.
Найгірші профессіі.7

4. Ассенизатор

Ракеш Сакхі працює в санітарному відділі міста Калькутті, очищаючи міську каналізацію. Кожен день Ракеш присідає по пояс на дні двометрової каналізаційної труби, за допомогою кирки і лома збираючи серед відходів і випорожнень більш щільну масу, загрозливу застопорити каналізацію. Інші члени команди витягують наповнене ним відро наверх і вихлюпують посеред вулиці. Робота зроблена, брудного по вуха Ракеша витягують за руки нагору і бригада тягнеться до наступного люка. 27 -річний батько трьох дочок виконує цю роботу вже 10 років і його щомісячний дохід – сотня доларів США.

3. Мастурбатор тварин

Час від часу людям потрібна спе ** а тварин, будь то в наукових цілях або для штучного запліднення. У цьому випадку можна вибрати з привабливих можливостей : вставити тварині в зад електричний стимулятор, використовувати штучну вагіну або стимулювати потрібну частину тіла рукою. Перший із способів вимагає анестезії, і його використовують переважно в зоопарках. Другий метод можна застосовувати лише до тренованих тварин. Штучні вагіни часто використовують на племінних бугаїв, і це вимагає як фізичної сили, так і сталевих нервів з швидкою реакцією. Деякі фахівці навіть опинялися в лікарні.

2. Страж Букінгемського палацу

Охорона Букінгемського палацу – одна з найважчих спеціальностей в Британській армії. Поряд з багатогодинним стоянням на одному місці доводиться постійно виглядати бездоганно. Солдати щодня проводять години, очищаючи і гладячи свої мундири і натираючи до блиску чоботи. Перед заступанням на пост необхідно пройти огляд, проваливши який ти отримуєш покарання – наприклад, додаткову вахту.

1. Прибиральник в порно кінотеатрі

Робота прибиральника і без того не дуже-то весела. Але прибиральник в поркокінотеатрі знаходиться на вершині цього списку. Його завдання – після сеансу обійти зі шваброю і ганчіркою весь зал. Хіба що, коли тут ноги липнуть до підлоги, справа не в кока-колі і поп-корні. Ця робота хоча б дозволяє дивитися п * р * безкоштовно, що робить тебе особливо популярним серед друзів чоловічої статі; в той же час, про цю роботу не хотілося б довго поширюватися в розмові з мамою чи з дружиною.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!