Цікаві факти про ноутбуки

Цікаві факти про ноутбуки

Ідея портативного комп’ютера належить Алану Кею, людині, чий життєвий принцип був такий – «Найкращий спосіб передбачити майбутнє – це винайти його! ». Ще 38 років тому Алан Кей представив ідею портативної обчислювальної машини, яка була б не більше блокнота, мала плоский екран, підключалася до бездротових мереж, могла зберігати всю необхідну користувачу інформацію і, до того ж, була б доступна за ціною кожному.

30 років тому мріям Алана Кея судилося збутися. Розробили перший в історії людства ноутбук – Grid Compass. Цей комп’ютер створювався за замовленням NASA і надалі використовувався в програмі космічного човника.

Про перший в світі ноутбук говорили, що він ідеально підходив військовим – дуже міцний і такий страшний, що відлякав б будь-якого супротивника.

Найлегший у світі ноутбук : компанія Sony представила світу ноутбук вагою всього 365 грам! Що цікаво, при мінімальній вазі і розмірі, цей ноутбук володіє оперативною пам’яттю 40 Гбайт, і отримує живлення від спеціального розробленого акумулятора.

За статистикою : 68 % власників ноутбука використовують його для роботи, 21 % для розваг (ігри, перегляд фільмів і кліпів), 9 % активно користуються ноутбуком на навчанні. Більше 70 % щасливих володарів ноутбука виходять за допомогою нього в інтернет.

Фахівці придумали ноутбук, який коштує всього 100 $. В основному його купуватимуть країни з невисоким рівнем життя, для просування нових технологій серед своїх громадян. Контракти вже підписала Бразилія, Аргентина і Таїланд. Одна тільки Нігерія зробила заявку на мільйон таких ноутбуків. Для зарядки ноутбука далеко від електромереж призначений генератор, який треба обертати за допомогою шнурка.

Найбільш незвичайний в світі ноутбук : його зробили ювеліри, уявіть собі: корпус ноутбука виконаний з найчистішого кришталю. Мало того, що впустити таку річ подібно смерті, так ще й протирати його господареві доведеться досить часто.

А скільки може працювати ноутбук без підзарядки? На сьогоднішній день вдалося створити ноутбук, побудований на основі паливних елементів (тобто працює на водні ). Так от, час роботи цього дива техніки на одній заправці досягає 24 годин.

У великих містах Європи та Америки набирає популярність нова послуга для власників ноутбуків. За певну плату портативний комп’ютер може бути «розписаний» за бажанням замовника. Ноутбук можуть розфарбувати в несподіваний колір, нанести фотографію власника або забавну картинку. Ця послугу користується попитом у людей творчих професій, та й взагалі всіх, хто хоче якось виділитися.

На початку 80-років в Америці почалася ера споживчих ноутбуків. Коштували вони близько 2.000 $, важили більше 4 кілограмів. Був навіть випущений ноутбук, поєднаний з принтером, це диво техніки важило майже 7 кілограмів.

Найдорожчий ноутбук в світі: голландські виробники комп’ютерів, пам’ятаючи про високий рівень інтелекту у жителів своєї країни, випустив на ринок ноутбук вартістю 355 000 доларів. Машинка інкрустована білим золотом, діамантами та рубінами.

Найтонший у світі ноутбук : компанія Sony здивувала весь світ, випустивши ноутбук товщиною всього 8 мм, з яких 5 мм товщина корпусу і 3 мм товщина екрана. Причому до такого малюкові, який нагадує манекенницю, покладається спеціальний пульт дистанційного керування.

Нещодавно був випущений спеціальний жіночий ноутбук. Чим відрізняється? Все просто: над дисплеєм залишено місце, куди виробники встановили дзеркало, а також залишили простір над клавішами для тіней, під манікюрний набір, пудру і т. д. У результаті, під час роботи жінка завжди бачить себе, кохану, і в будь-який момент може зайнятися макіяжем.

Відомо , що багато чоловіків люблять дорогі іграшки. Саме для них був недавно випущений ноутбук «Феррарі ». Він виконаний у спортивному стилі, червоного кольору , з фірмовою символікою. Звичайно, коштує такий ноутбук недешево, але все ж менше, ніж його брат автомобіль.

P.S. Розвиток технологій зараз настільки стрімко, що деякі із згаданих фактів втратять свою актуальність вже через місяць після публікації. wink

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!