10 фактів про фітнес, які ти навряд чи знав

10 фактів про фітнес, які ти навряд чи знав

1. Якщо дивитися порно перед силовими вправами, станеш сильнішим

Прямо перед тренуванням можна зайти на один-другий порносайт і витратити на цю милу серцю справу пару хвилин. Між іншим, так ти поєднаєш приємне з корисним: недавнє дослідження показало, що перегляд чотирихвилинного порноролика перед підніманням заліза збільшує вміст тестостерону в крові, а значить, робить тебе сильнішим.

2. Ти будеш тренуватися на 15 % ефективніше із музикою

10 фактів про фітнес, які ти навряд чи знав

Будь-який бігун скаже тобі те ж саме, а недавно ця істина стала науково доведеним фактом. Коли біжиш з музикою у вухах, менше замислюєшся про те, яку дистанцію вже подолав і що тобі ще належить, і процес протікає швидше і приємніше. У спортзал теж можна брати з собою плеєр і навушники: без них ти будеш виглядати по-ідіотськи, як люди, які в автобусі включають музику з динаміка телефону.

3. Хто кидає курити, той вдвічі витриваліший

Такий факт був встановлений в ході одного американського дослідження. Багато людей намагаються кинути цю шкідливу звичку. Щоб натомість їй прийшло щось корисне, можеш почати бігати або піднімати тяжкості: від цього заняття буде багато толку.

4. Дробове харчування нічим не краще стандартних прийомів їжі

Я чекав цього моменту, і він нарешті настав! У Канаді таки науково довели, що дробове харчування ніяким образом не розганяє метаболізм і не допомагає тобі схуднути. Якщо ти знайшов собі виправдання для перекусу, знай, що воно більше не діє!

5. За один прийом їжі засвоюється 100 і більше грамів білка

Напевно цьому пункту радів би якийсь качок точно так само, як я зрадів попередньому. Пам’ятаєш, тобі твердили, що за один прийом їжі засвоюється 20-30 г білка? Американці поспіли і тут, встановивши, що за один раз можна примудритися засвоїти цілих сто грамів! Сподіваюся, хтось радий. Тепер він може жерти і рости. Ура.

6. Голод допомагає боротися з раком

Періодичне голодування – це круто. Ще одна тому причина – той факт, що голод не дає рости раковим клітинам. Тепер ти працюєш і над своїм зовнішнім виглядом, і над здоров’ям одночасно. Одна суцільна користь!

7. Коли тренуєшся на голодний шлунок, в м’язах синтезується більше білка

На більшості сайтів для качків тобі напевно скажуть, що, якщо тренуватися на голодний шлунок, твої м’язи здуються, голова закрутиться, і ти помреш. Нічого подібного. Американці примудрилися довести, що тренування на порожній шлунок корисні. Логічно : хто бігає з ранку, той розуміє, що й на голодний шлунок бігається краще.

8. Спочатку кардіо, потім силові вправи

Ще один холівар дозволений : тепер ти не будеш сумніватися, що робити спочатку, а що – потім. Півгодини легкого кардіо, а вже потім силові вправи – так підвищується рівень тестостерону. Якщо робити в іншому порядку, ефект буде вже не таким крутим.

9. Капа для тяги

Виявляється, капа робить піднімання тяжкості ефективнішим : рухи виходять інтенсивніше. Не зовсім зрозуміло, в чому причина такої взаємозалежності. Можливо, в тому, що кров в голові починає циркулювати активніше і тим самим підвищує активність мозку. В результаті він починає краще реагувати і регулювати роботу мускулів. А мужики – то не знали!

10. Алкоголь знижує рівень тестостерону на 6,8%

Закінчу на оптимістичній ноті. Ніхто і ніколи не упускає шансу зайвий раз ткнути нас носом у те, що ми випиваємо : алкоголь, мовляв, і там шкідливий, і тут шкідливий – і ніякої від нього користі. Тепер дослідники і спортсмени знають з певністю, що алкоголь знижує рівень тестостерону лише незначно : якщо пити 30-40 г спирту в день, рівень тестостерону впаде лише на 6,8 відсотка. Але хто п’є щодня?

10 фактів про фітнес, які ти навряд чи знав

Вдалих тобі і цікавих тренувань!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!