Цікаві факти про біг

Цікаві факти про біг

Біг – це саме доступна і проста фізична вправа. Під час бігу у людини працюють всі основні групи м’язів, сприяючи зміцненню організму і стрункої фігури. Цікаві факти про біг :

– Перші олімпійські змагання до нашої ери проводилися тільки з бігу. За переказами перші олімпійські ігри були організовані Гераклом в 1210 до н. е.. З 776 до н. е. велися записи по іграх олімпіад, які проводилися тільки з бігу на одній стадій ( 192 м). У 724 до н. е. додалися змагання на дві стадії. У 720 до н. е. доданий біг на сім стадій і в приклад переможцю атлети стали змагатися оголеними, цьому сприяла культура суспільства, яка звеличувала засмаглі атлетичні тіла. На ігри не допускалися жінки, в бігу змагалися лише чоловіки.

– Займаються бігом на голодний шлунок, плануючи харчування таким чином, щоб до початку тренувань шлунок був порожній. Повний шлунок напружує підшлункову залозу, може сприяти появі болю в боці.

– Вчені рекомендують бігати вечорами, так як вранці наш організм перебуває ще в стані пробудження і так само це може погіршити роботу серця.

– Ноа Нген 5 вересня 1999 поставив світовий рекорд, пробігши 1км за 2 хвилини 11 секунд.

– Все частіше почали проводитися змагання між жінками «Марафон на каблуках ». Був зафіксований світовий рекорд – 80 метрів на підборах за 1 хвилину і 4 секунди. Щоб не злітали туфлі і не пошкодити ніжки жінки перев’язували бинтами або скотчем ноги.

– Найстарішому в світі марафонці Фауджа Сінгху 102 року. Він ні разу за своє довге життя не встановлював світові рекорди.

– З тварин найшвидший це гепард, а ось на наступному місці – заєць.

– Одна з фірм з виробництва ЕОМ піклуватися про здоров’я своїх співробітників, саме тому 30 хвилин своєї перерви співробітників зобов’язують бігати. Як виявилося це позитивно впливає на продуктивність працівників : збільшилася якість і кількість продукції.

– У румунському місті Бакеу живе вчитель, який жодного разу не спізнився на роботу. Він працює в школі, яка знаходитися в селі розташованому 20 км від міста і постійно бігає туди і назад.

Цікаві факти про біг

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!