5 осіб, що вижили в сутичці з диким звіром

Бажання жити! Ось напевно єдина думка, яка крутилася в голові у цих людей, які перемогли у нерівній смертельній сутичці настільки небезпечних диких звірів, при зустрічі віч-на-віч з яким інші б знепритомніли… і далі Ви знаєте.

1. Карл Еклі перекрив леопардові повітря

Карл Еклі був таксидермістом, винахідником, біологом, захисником природи і фотографом. У тваринах він розбирався виключно добре. А людиною був складною – зокрема, любив випробовувати долю.

Під час експедиції по Африці Еклі натрапив на дикого леопарда. Леопард, само собою, напав на людину. Еклі ж чомусь не став в нього стріляти, хоча гвинтівка у нього з собою була (може, патрони скінчилися).

Здавалося, це кінець, але Еклі не розгубився: лівою рукою він схопив леопарда за горло, а праву засунув тому в рот. Кішка, мабуть, спочатку здивувалася, що вечеря якось дивно себе веде, а потім почала задихатися. Еклі, не звертаючи уваги на біль, заштовхував руку все глибше і глибше в горло звіра, і в підсумку йому вдалося вбити хижака.

2. Річард і Анжела Мойєр побилися з ведмедем в своїй вітальні

Річард Мойєр жив в Перрі-Каунті, штат Пенсільванія. О третій годині ночі він кликав собаку назад в будинок, коли звідкись з'явився ведмідь і накинувся на людину прямо в дверях його будинку.

Повторимо: Мойєр не полював, не гуляв в заповідному лісі, він навіть на узбіччя шосе в лісосмузі не з'їхав. Він просто стояв на порозі власного будинку і сонно кликав собаку. А потім опинився під ведмедем.

На шум вибігла його дружина Анжела і замість собаки побачила величезного хижака. Їй вдалося відвернути ведмедя від чоловіка, але, на жаль, ведмеді, які хочуть закусити, відволікаються тільки на більш настирливу їжу – так що чоловіка-то ведмідь кинув, але накинувся на Анжелу.

Звичайно, Річард потрапити в обійми ведмедя знову не хотів, але і віддавати йому дружину теж не хотів. Тому Річард стусанами вигнав ведмедя у двір (запитаєте – як? Він сам не знає), а хижак, мабуть, очманілий від нахабства жертви, з ганьбою біг.

Анжела і Річард залишилися живі, хоч і були серйозно поранені. Так, ми знаємо, що Ви хочете запитати – собака в порядку!

3. Девід Паркер вбив пуму складаним ножиком

людина3

У серпні 2002-го року 61-річний Девід Паркер прогулювався вночі в Британській Колумбії. Почалася злива, і щоб сховатися, Паркер пірнув під скельний навіс. І опинився віч-на-віч зі здоровенною пумою. Та зраділа (вечеря!) і накинулася на людину.

Паркер миттєво зрозумів, що шанс вижити у нього є – треба за всяку ціну захищатися. Але спосіб для захисту він вибрав незвичайний: пума уже вдарила його по черепу, і клапоть шкіри з чола впав людині на очі, майже засліпивши його. А потім після ще одного удару великої кішки Паркер впав і роздробив об каміння вилицю і щелепу. Потім кішка, само собою, знову накинулася на жертву і…

Отримала в горло складаний ніж. Паркер використовував той мінімальний час, який у нього був, щоб дістати ніж з кишені, розкрити його і приготуватися до ривка. Дивно, але він пробив шию звіра наскрізь крихітним тупуватий лезом.

Паркер, незважаючи на серйозну травму, пройшов ще близько кілометра, щоб отримати допомогу. Зрозуміло, на обличчі залишився потворний шрам, але Паркер досі живий, а пума ні.

4. Ерік Нерхус заколов акулу ножем, будучи у неї в роті

людина 4

Ця історія починається там, де закінчується більшість інших: 41-річного дайвера з Австралії Еріка Нерхуса проковтнула акула.

Нерхус занурився під воду біля мису Хоув і мирно плавав і збирав морські вушка (вид черепашок), коли поруч з ним з'явилася велика біла акула 3,5 метра в довжину і проковтнула його, як сендвіч. Ну, не всього: в роті акули виявилися голова, плечі і одна рука.

Уявіть себе в такій ситуації – Ви навіть би не зрозуміли, що на Вас напали, просто світ в одну мить став темним, і Ви вже на півдорозі до чийогось шлунку. Але Нерхус не розгубився.

Дайвер почав обмацувати голову акули вільною рукою, знайшов око і з усієї сили вдарив в нього морським вушком. І зненацька звільнився. Експерти кажуть, що акула відпустила Нерхуса відразу, як зрозуміла, що він не тюлень або ж від болю. Але ми вважаємо за краще думати, що вона відступила з поваги:)

5. Джин Мо забив грізлі до смерті

людина5

Головне, що потрібно знати про ведмедів грізлі: ніколи не опинялися поряд з ними, якщо Ви не якийсь там супергерой з коміксів, який може укласти ведмедя голими руками. Якщо говорити про Джині Мо, то він, ймовірно, саме такий.

У 1999-му році 70-річний Мо полював неподалік від Кадьяка, Аляска. І потрапив в засідку 340-кілограмової ведмедиці-грізлі. Гвинтівка була далеко, і єдиною зброєю Мо був мисливський ніж. Внесемо ясність: у ведмедя по чотири таких ножа на кожній лапі. Зрозуміло, що ведмедиця була впевнена в перемозі.

Вона відрізала шматок від правої руки Мо і повалила його на землю. На щастя, Мо якимось дивом зумів вколоти тварину в шию, за що оскаженіла ведмедиця вирвала у нього шматок плоті з ноги – і відбігла.

Потім ведмедиця знову кинулася в атаку і вже готова була вбити, але Мо зібрав всі сили і голою (буквально) лівою рукою на повній швидкості вдарив ведмедицю в око – та впала замертво. Мо обережно вибрався з-під неї, доповз до гвинтівки і про всяк випадок два рази вистрілив в звіра.

У Мо не було ніякої особливої ​​тактики (поки він не взяв гвинтівку) – діяв він на чистих інстинктах, не думаючи. І це його врятувало.

Після битви Мо довелося проповзти ще близько трьох кілометрів до найближчого людського поселення, де йому надали допомогу.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!