Дивовижні прозорі човни

Дивовижні прозорі човни

Гавайська компанія Clear Canoe знайшла оригінальне рішення урізноманітнити водну прогулянку, зробивши човен прозорим.

Побачити підводний світ з 100% чіткістю допоможе прозорий 2-місцевий човен Monokini. Матеріал, з якого зроблено це дивовижне судно, – полікарбонат, що використовується у виробництві куленепробивного скла.

Дивовижні прозорі човни

У світі існують сотні тисяч компаній, чиєю спеціалізацією є випуск човнів, байдарок і каноє. При цьому всі ці вироби, по суті своїй, однакові. А от компанія з Гонолулу під назвою Clear Blue Hawaii вирішила відзначитися на цьому ринку і почала випускати абсолютно прозорі човни і каяки, призначені для надводного дайвінгу.

Дивовижні прозорі човни

Прозора модель Monokini важить набагато менше, ніж більшість алюмінієвих або дерев’яних човнів. До того ж вона прекрасно виглядає і дуже функціональна. Чорні сидіння доповнюють мінімалістичний дизайн і дуже комфортні.

Дивовижні прозорі човни

Звичайно, на риболовлі така річ не завжди функціональна, зате на романтичній прогулянці по воді знайти їй гарну заміну складно.

Крім того, човни з прозорим дном – популярна розвага для туристів, що приїжджають відпочити в теплі краї на морському чи океанському узбережжі.

Дивовижні прозорі човни

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!