Вагітна жінка займається важкою атлетикою

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

Для більшості жінок вагітність на терміні вісім з половиною місяців означає максимальну обережність і підготовку до майбутніх пологів. Але для 35-річної спортсменки Леа-Енн Еллісон (Lea-Ann Ellison) з Лос-Анджелеса все інакше…

Жінка знайшла велику популярність, коли виклала у себе в Facebook серію фотографій зі спортзалу. Власне, ці знімки мало чим відрізнялися від інших фото, на яких жінка штовхала різні ваги, якби не один виняток – Леа-Енн повинна народити дитину вже через 2 тижні.

1. Спортсменка Леа-Енн Еллісон під час тренування в спортзалі. Лос-Анджелес, Каліфорнія, США 16 вересня 2013 року. Вагітна Леа-Енн Еллісон піднімає штангу, гирі, підтягується і виконує інші важкі фізичні вправи за два тижні до пологів.

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

2. Фотографії безрозсудної майбутньої мами викликали жорстку реакцію і десятки тисяч коментарів. Лише незначна частина інтернет-користувачів підтримувала рішення жінки продовжувати тренування мало не до самих пологів. Серед тих, хто не знайшов у цьому нічого страшного, виявилося і кілька людей, що назвалися лікарями. Але переважна більшість користувачів вважає, що Леа-Енн піддає величезному ризику не тільки своє здоров’я, але й життя майбутньої дитини.

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

3. «Мені стало погано при погляді на це, – пише Аманда Синк -Марс. – Я щиро сподіваюся, що вагітні зі всього світу не будуть брати з неї приклад. Я сама велика шанувальниця кроссфіта (програма, побудована на постійно варійованих функціональних рухах, виконуваних з високою інтенсивністю ), але лікарі завжди настійно не рекомендували піднімати важкі ваги на такому терміні, тому що ти можеш пошкодити плаценту, нанести серйозні травми малюкові і викликати передчасні пологи, а також викидень. Публікація подібних фото переконує людей, що в таких заняттях немає нічого страшного, але це не так! »

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

4. «Це не жінка, а позорище! Під час вагітності жінка повинна піклуватися про своє тіло, а не перевіряти його на міцність! »- Вважає учасник обговорення, представився Ава Сламаз (Ava Szlamas). Інші були не такі багатослівні, заявивши лише, що Еллісон «дурна жінка».

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

5. Правда, у важкоатлетки знайшлися і захисники, які поспішили дати відсіч розгніваним користувачам Facebook. «Я думаю, що нас більше повинна турбувати майбутня мати, яка щодня їсть в Макдоналдсі», – написав Чарльз Бейлі (Charles Bailey).

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

6. Що до Леа-Енн, то вона подякувала всім коментаторам. «А ненависникам я хочу заявити, що моє життя це не їх справа, – відповіла жінка на критику. – У мене двоє дітей – сину 8 років, а дочці 12. Я завжди любила атлетику і фітнес. У спорті під час вагітності немає нічого поганого ».

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

7. «Люди завжди будуть критикувати те, що вони не розуміють. Найкращі неосвічені люди найбільше кричать. Більшість людей позитивно і схвально ставляться до моїх тренувань. Мені адресують стільки подяк і листів, що я вражена », – розповіла Леа-Енн Еллісон.

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

8. Вагітність – це не хвороба. Мамам потрібно перестати грати роль слабких і депресивних, а взятися за своє здоров’я, більше рухатися. Це може бути ходьба, плавання, підняття важких речей, неважливо. Поки вони будуть харчуватися здоровою їжею і тренуватися, їх організм дасть все необхідне, щоб підтримати вагітність », – стверджує Леа-Енн Еллісон.

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

Коментуючи скандальну історію, фахівці Королівського коледжу акушерства і гінекології (Royal College of Obstetricians and Gynaecologists) відзначили, що «оздоровчі тренування можуть бути корисні під час вагітності», але порадили майбутнім матерям уникати контактних видів спорту і дайвінгу.

Експерти вважають, це помилка, що фізичні навантаження збільшують ризик викидня або проблем зі здоров’ям у майбутньої дитини. Вони пояснюють, що вправи під час вагітності мають безліч переваг для здоров’я матері і благополуччя.

Найбільш поширеними скаргами від вагітних є втома, варикоз і набряки кінцівок, що набагато рідше зустрічається у жінок, які займаються спортом в період вагітності.

Крім того, активні жінки рідше відчувають безсоння, стрес, тривогу і депресії. Жінки, які займаються спортом під час вагітності, також набирають менше зайвої ваги, знижується ризик для здоров’я, пов’язаний з ожирінням.

Вагітна жінка займається важкою атлетикою

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!