Найнебезпечніший спорт для глядачів

Найнебезпечніший спорт для глядачів

Почнемо з того, що найнебезпечніші види спорту для спортсменів визначені (так, я знаю, що це не питання ). Вільне занурення, швидкісні лижі (найшвидший у світі спорт з неконтрольованою швидкістю), скачки на бику, одиночні гонки на яхтах – але не було ні слова про людей, які їздять на роботу на велосипеді в годину пік. Набагато важче визначити вид спорту, небезпечний для глядачів.

Автоперегони – це очевидний кандидат. Приміром, в 1955 році в гонках на Ла -Манші Мерседес вилетів з траси, внаслідок чого загинуло 80 осіб, але зараз застосовують стільки коштів для підвищення безпеки, що смерть пілота стала рідкістю, не кажучи вже про глядачів. Було прийнято рішення вважати кількість смертей на тисячу глядачів і таким чином ралі і мотогонки стали найнебезпечнішими, оскільки привертають набагато менше глядачів, ніж Гранд Прі.

Знову ж, якщо вважати по відношенню кількості учасників до глядачів, тоді « перекотиполе сир» займе перше місце. « Перекотиполе сир» – це змагання, що проводиться щороку в Глостері, виглядає масивніше – чотирикілограмові кулі сиру пускають з пагорба і намагаються наздогнати їх. Сир, скочуючись, досягає швидкості в 40 миль на годину і часто потрапляє в натовп глядачів, завдаючи їм чимало шкоди. Один з моїх приятелів припустив, що найнебезпечніший вид спорту – це крикет, оскільки « ви можете померти від нудьги ». Слід зазначити, що він футбольний кореспондент.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!