Найнезвичайніші імена в світі

Найнезвичайніші імена в світі

1 місце: У Франції жила сім’я, позбавлена ​​звичайнісінького прізвища. Замість нього вона « носила » набір цифр – 1792. Синів, їх було четверо в цій сім’ї назвали іменами місяців року. Таким чином, в паспорті та інших документах це виглядало так : Січень 1792, ще Лютий 1792, Березень 1792 і Квітень 1792. Останній представник цього дивного роду, “пан Березень 1792 “, помер у вересні 1904 -го року. Дуже дивна сімейка.

2 місце: Сім’я Джексонів з міста Чикаго судячи зі всього часто хворіє, своїх п’ятьох діток назвали Менінгіт, Ларингіт, Апендицит, Перитоніт, Тонзиліт.

3 місце: Психолог Джон Трейн підготував книгу самих безглуздих найменувань, від яких страждають деякі американці. Наприклад, сім’я Май з Нового Орлеана вибрала для своїх дочок імена: Му, Ву, Гу.

4 місце: У одному селі Кандхмала є хлопець по імені Я люблю картоплю. ( Батьки її люблять, а не він. )

5 місце: «Здрастуй, Два кілограми рису! », «Привіт, Срібний долар! ” – Приблизно так вітають один одного при зустрічі два жителі району Кандхмал в індійському штаті Орісса. Цей куточок Індії тримає першість по самих незвичайних іменах, які вигадують батьки для своїх чад. Два кілограми рису – пам’ять про посланий державою подарунок: саме таку міру рису видають за рішенням держави за кожну народжену дитину.

6 місце: Думається, після цього дівчинка на ім’я Принцеса Діана і хлопчик, охрещений Гамлетом, що з’явилися на світ в Харкові в 1998 -му році, здадуться вам всього лише маленькою безневинною витівкою їх батьків.

7 місце: Лоріерік ( «Ленін, Жовтнева Революція, Індустріалізація, Електрифікація, Радіофікація і Комунізм » ), Урюрвкос ( «Ура, Юра в космосі!”), Кукуцаполь ( « Кукурудза – цариця полів» ), Лагшмівара ( «Табір Шмідта в Арктиці » ), Даздраперма ( « Да здравствует Первое мая! “).

8 місце: Ім’я міс С. Еллен Джорджіане Сер- Леккен, яка народилася в 1979 році в штаті Монтана, США. Перша буква С – це початок її імені, яке складається “всього лише” з 598 літер . Близькі звуть її Сноуоул або просто Олі. Ну а переписувачі населення, мабуть, ще простіше: «О, Господи! Знову вона! »

9 місце: На Гавайських островах в одну зі шкіл міста Гонолулу вступила молодша дочка власника одного з місцевих ресторанів. Її ім’я та прізвище складаються з 102 літер. Ось вони: Напу-Амо-Хала-Она-Она-Анека-Вехи-Вехи-Она-Хивеа-Нена-Вава-Кехо-Онка-Кахе-Хеа-Леке-Еа-Она-Ней-Нана-Ниа-Кеко-Оа-Ога-Ван-Ика-Ванао. Її так і не змогли внести до класного журналу. Російською мовою це означає: «Численні прекрасні квіти гір і долин починають наповнювати Гаваї в довжину і ширину своїми пахощами ».

10 місце: Знаменитий художник Пабло Пікассо відомий всім. Але далеко не всі знають повний набір його імені та прізвища. Пабло Дієго Хозе Франциско де Паула Хуан Непомука Кріспін Кріспіан де ла Сантісіма Тринідад Руїз і Пікассо. Всього в його імені та прізвищі 93 літери. Адже Пікассо – іспанець, а в Іспанії такий пишний набір імен зовсім не рідкість.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!