10 істин любові

10 істин любові

1. Любити – це не заважати один одному рости.
Люблячий не запропонує тобі шматочок торта, якщо ти на дієті. Він не додасть цукор в твій чай, якщо у тебе підвищений цукор у крові. І не запропонує випити, якщо ти вирішив жити тверезим. Так само як він не зажадає від тебе відповідати його картині світу : не пити, якщо він вирішив не пити і жити так, як хоче він.

2. Любити – це не грати в ” ігри розуму”.
Люблячий не « винить” тебе і не маніпулює тобою. Він не каже: “Цього не було”, якщо ти ясно бачив, що, так це було. Він не називає тебе божевільним, якщо ти відмовляєшся погоджуватися з його брехнею.

3. Любити – це не воювати.
Люблячий не підкріплює свої аргументи особистими випадами. Він не б’є “під дих “. Не настає тобі на горло і не веде тебе до загибелі. Він шукає рішення і готовий на компроміс. Він не прагне до перемоги будь-якою ціною.

4. Любити – це не бути егоїстом.
Люблячий не думає, що світ крутиться навколо нього. Він бере і дає, а не тільки бере, бере і бере. Він не завжди може розпізнати, але, принаймні, чує, що ти втомився, хворий, засмучений чи незадоволений. Люблячий здатний співпереживати і співчувати. Він хоче протягнути руку і підставити плече. З ним комфортно. Люблячий не чинить все, що захоче, не рахуючись з іншими. Він поважає твій час і енергію. Він вміє ділитися.

5. Любити – це не контролювати.
Один з перших ознак потенційного домашнього насильства є прагнення партнера контролювати кожен твій крок : кому ти дзвониш, куди ти йдеш, на кого ти дивишся, що ти робиш. Люблячий не робить цього. Він не перевіряє твій телефон не дивиться на спідометр, прикидаючи де ти був. Він не говорить тобі, що ти повинен думати, носити або говорити. Він не говорить тобі, що ти повинен відчувати.

6. Любити – це поважати.
Люблячий не навішує на тебе ярлики і не принижує перед іншими. Він не руйнує тебе й не соромить прилюдно. Люблячий поважає твої кордони, поважає твій час, поважає твої ідеї, поважає твої емоції, поважає тебе.

7. Любити – це працювати над побудовою довіри.
Люблячий не обманює, не бреше тобі постійно. Він не піддає тебе допитам про те де ти був і що робив кожну хвилину цього дня. Він не ” проходиться ” по твоїм друзям. Він не фліртує з іншими. Люблячий не прагне приховувати або недоговорювати.

8. Любити – це створювати простір.
Для тебе… Люблячий дає тобі і собі можливість мати особистий простір. Пари не повинні бути приклеєні один до одного 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Іноді потрібно збільшувати дистанцію. Кожному потрібен особистий час. Час, щоб побути зі своїми друзями. Час щоб піти в гості. Час щоб віддатися своїм захопленням, які партнер може не розділяти.

9. Любити – це слухати.
Люблячий слухає тебе, навіть якщо ти не говориш чогось важливого. Він просто слухає. У нього немає готових рішень і він не знає всіх відповідей. Але у нього є терпіння і бажання слухати.

10. Любов – це НІКОЛИ не бути жорстоким.
Чи потрібно це пояснювати ?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!