Що ми втратили з появою інтернету

Що ми втратили з появою інтернету

Одна з британських газет опублікувала список « речей, які за останні роки вбило поширення повсюдно Інтернету» .

1. Важлива суперечка

Анонімність інтернет -користувачів, як виявилося, страшна річ . Дякуючи їй градус спору на форумах, в чатах і коментарях не опускається нижче тієї позначки, де люди можуть допускати, що людину, не згідну з тобою можна залишити в живих.

2. Прослуховування музичного альбому від початку до кінця

Навіщо слухати занудні 11 пісень на платівці тільки заради того, щоб дістатися до 12-го хіта. Можна відразу завантажити хіт!

3. Репутація і політичне майбутнє

Якщо політик мав необережність ляпнути дурість, у нього немає шансів це приховати. Сара Пейлін, наприклад, сказала кілька необережних фраз і поставила на своїй кар’єрі хрест.

4. Пунктуальність

Приходити на зустріч вчасно? Навіщо, адже завжди можна відправити повідомлення, що затримуєшся.

5. Хвилюючий досвід першої покупки журналу для дорослих

Тепер, щоб долучитися до таємниць дорослого життя, підліткам вже немає потреби боятися перед кіоском. З одного боку добре, а з іншого – і згадати нічого.

6. Телефонні довідники

Вам потрібно дізнатися, як подзвонити в паспортний стіл? «Яндекс » і «Гугл » давно поховали товсті книги з швидко застаріваючими номерами.

7. Міф про розумність котів

Горді тварини стали мішенню : в Інтернеті купа картинок з принижуючими їх гідність підписами.

8. Годинники

Тепер годинники потрібні тільки любителям похвалитися своїм добробутом. Решта дізнаються час за допомогою комп’ютера, мобільника і ще ста пристроїв з таймером.

9. Музичні магазини

Віддати 100 гривень за новий альбом Діми Білана або безкоштовно скачати його у інтернет- піратів? Вибір начебто очевидний, так?

10. Паперові листи

Ще трохи і електронна пошта остаточно зникне навіть у найвіддаленіших куточках світу. Листоноші остаточно перетворяться на рознощиків пенсії.

11. Гарна пам’ять

Запам’ятовувати дати і черговість президентів і царів з появою «Вікіпедії» перестало бути однозначною гідністю. Хвилина за комп’ютером і ви знаєте про Бородінську битву навіть більше, ніж її учасники.

12. Вільний час

Вільний час став синонімом часу проведеного в Інтернеті. Ну а куди його ще витрачати? У вікно дивитися?

13. Фотоальбоми і слайди

Facebook і «ВКонтакте » давно замінили сімейні альбоми. Так фотки з Єгипту і друзям показувати зручніше і місця в будинку вони не займають.

14. Спільний перегляд телепередач

Часи, коли під час показу чергової серії «Місця зустрічі змінити не можна» порожніли вулиці вже не повернуться. Зараз в Інтернеті можна будь-яку телепрограму подивитися в будь-який час.

15. Енциклопедії

Поховані поряд з телефонними довідниками.

16. Запізнілі новини по футбольних матчах

Онлайн -трансляції щосили сперечаються з телебаченням: не тільки рахунок, але і хід матчу можна дізнатися в будь-який момент.

17. Чутки

«Наче мухи тут і там » чутки більше не ходять по домівках. Для них створені спеціальні сайти, де чутки збирають, множать, а іноді й спростовують.

18. Красиві телефонні номери

Ви пам’ятаєте ще цей час, коли вважалося престижним мати номер мобільника з чотирма сімками? А скільки номерів у вас в голові зараз, не рахуючи свого? Один раз забивши номер у телефонну книгу мобільного телефону, ми вже більше ніколи його і не бачимо. Де вже тут красу оцінити.

19. Повага до лікарів і інших професіоналів

До лікарів на прийом люди звичайно, ще ходять, але перед цим зазвичай гарненько перечитують онлайн-консультації, медичні форуми та архіви сайтів про здоров’я. І в лікарню йдуть вже з власним діагнозом і скептицизмом з приводу кваліфікації лікаря.

20. Загадкові іноземні мови

Текст незрозумілою мовою вже нікого не лякає. Онлайн -перекладачі хоч і видають ще не цілком пушкінський текст, але зміст переказують цілком чітко.

21. Таємниця приватного життя

Користувачі соціальних мереж самі вивалюють на своїх сторінках більше інформації про себе, ніж могли б зібрати про них ФСБ і ЦРУ, разом узяті.

22. Репутація Чака Норріса

Список жартів про Чака Норріса розбух вже за тисячу пунктів. Зрозуміло, що нічого подібного з ним не відбувалося, але як у це повірити всерйоз.

23. Ігри з олівцем і папером

Морський бій, хрестики- нулики, шибениця та інші милі розваги на нудних шкільних уроках теж перекочували в Інтернет і телефон. Хочеш – з комп’ютером бийся, хочеш – з живою людиною на іншому краю світу.

24. Традиційні ЗМІ

Інтернет- версія сьогодні є у будь-якої поважаючої себе газети. А у дуже хорошій газеті на сайті можна знайти масу всього цікавого, що в паперову версію просто не помістилося.

25. Концентрація

Чи можна дописати до кінця текст, жодного разу не залізши на новинний сайт і не перевіривши пошту? У тому-то й проблема, працювати в Інтернеті і не відволікатися – це треба мати волю легендарного Овода.

26. Географічні знання

За допомогою системи GPS, поширеною повсюдно – від автомобілів до смартфонів, що дозволяє дізнатися шлях від А до Б, знання географії тепер не є цінним навиком.

27. Невідкриті таланти

« Приїхав з глибинки, довго оббивав пороги, через десять років його помітили, але було вже пізно». Сьогодні шлях генія наверх набагато коротший. Досить викласти свою пісню на Youtube і назавтра ти знаменитий. Приклад Петра Наліча підтверджує це на сто відсотків.

28. Хвилювання перед зустріччю випускників

Який сенс готуватися до зустрічі випускників та й взагалі йти туди, якщо всіх, кого хотів, ти вже знайшов в « Однокласниках», багато разів випив з одними і пару раз воскресив емоції шкільної любові з іншими.

29. Пасьянс “Косинка”

Так, раніше від нічого робити доводилося розкладати ці дурні карти. Тепер про них хто-небудь згадує, якщо тільки відключений Інтернет, адже в Мережі ігор куди більше.

30. Натовпи у букмекерів під час великих змагань

Щоб зробити ставку на матч « Челсі» – « Арсенал», нікуди йти вже не треба. Три кліка на спеціальному сайті – і чи залишиться твоя квартира у твоїй власності, тепер залежить від результату матчу .

31. Ваші сніданок, обід і вечеря

Чи згадаєте ви, що треба поїсти? Звичайно,якщо виключать інтернет.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!