Створено перший у світі дисплей з повітря

Створено перший у світі дисплей з повітря

Перший у світі повітряний дисплей, створений в Японії, позбавить користувача від необхідності фізично контактувати з сенсорними пристроями. Новинку планується впустити в серійне виробництво в 2015 році.

“Основна відмінність нашого дисплея від створених раніше технологій – набагато більш широкий кут огляду. Крім того, ми значно поліпшили систему розпізнавання жестів і добилися дуже швидкого відгуку інтерфейсу” – Масатоси Ісікава , професор Токійського університету

Повітряний дисплей працює за рахунок стереокамер, що знімають сотні кадрів в секунду, що дозволяє програмі розпізнавати рухи і моментально на них реагувати.

Виглядає екран як зображення, що висить у повітрі. Ефект досягається за допомогою світла, відбитого спеціальним дзеркалом від світлодіодного дисплея. Картинка, спроектована таким чином, добре видна практично під будь-яким кутом.

“Не треба нічого тримати в руках. Ти просто заходиш до кімнати і за допомогою певних жестів запускаєш, наприклад, комп’ютерну гру, яка спливає перед тобою прямо з повітря”– Масатоси Ісікава

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!