Найвищі точки для банджі-джамперів

Найвищі точки для банджі-джамперів

Банджо-джампінг є екстремальним видом спорту у вигляді стрибків з висотних споруд, мостів і інших високих точок, відповідних вимогам. При подібних стрибках використовується спеціальний еластичний канат, який має властивості розтягуватися і стягуватися для амортизації. Сьогодні цей вид спорту особливо поширений серед любителів гострих відчуттів. Якщо вам не вистачає екстріму і ви подумуєте над тим, щоб зробити подібний стрибок — ознайомтеся з 5-ою вищих точок для банджі-джампінгу :

1. Міст Європи

Найвищі точки для банджі-джамперів

Одним з улюблених місць банджі-джамперів є Міст Європи, дорога через який вважається найкоротшою дорогою, що зв’язує Австрію і Італію. Його висота складає 192 метри. Багато людей починають відчувати нудоту і запаморочення лише при одному вигляді з моста, не говорячи вже про стрибки.

2. Міст Блукренс

Найвищі точки для банджі-джамперів

Міст Блукренс підноситься над однойменною річкою в Південній Африці. Висота моста складає 216 метрів. Популярним місцем для банджі-джампінга він став в 1997 році. Маятникова система цього моста зробить ваш стрибок незабутнім.

3. Гребля Верзаська, Швейцарія

Найвищі точки для банджі-джамперів

Виду одній цієї фотографії цілком достатньо для того, щоб викликати запаморочення. Будівництво греблі Верзаськи було завершене в 1965 році. Її висота складає 220м. Гребля підноситься над Лаго ді Вогорно — штучним водосховищем і також є популярним місцем для банджі-джамперів.

4. Башта Макао, Китай

Найвищі точки для банджі-джамперів

Повна висота башти Макао складає 338 метрів. Її будівництво було завершене в 2001 році. У 2006 році сезон банджі-джампінга був відкритий Еджем Хаккетом -гуру подібних стрибків. Даний стрибок був занесений в книгу рекордів Гіннесу, як найвищий банджа-стрибок в світі.

5. Ройал-Гордж-брідж штат Колорадо, США

Найвищі точки для банджі-джамперів

Популярним серед банджі-джамперів міст став ще в 1980 році, під час зйомок передачі в яку увійшли безліч екстремальних стрибків, включаючи рекордні. Висота Ройал-Гордж-брідж складає 321 метр. Цей міст вважається найвищим підвісним мостом у всьому світі.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!