Предкові сучасних комп’ютерів 240 років

Предкові сучасних комп'ютерів 240 років

Знайомтеся, це «Письменник», годинниковий автоматичний механізм, який був створений ще в 1770-х роках відомим годинникарем швейцарського походження, Пьером Жаке-Дро. Створений механізм призначався для запису слів і пропозицій до 40 символів. Не дивлячись на настільки серйозний вік, механізм відмінно працює і до цього дня, шокує всіх своєю складністю.

Уявіть собі, що означає створити механічну машину, яка може писати в 1770 році? Цю велику подію обігнав час. Крім того, ми навіть не можемо передбачити, скільки часу знадобилося творцю даного механізму, скільки терпіння і винахідливості було вкладено для досягнення бажаного результату.

Крім того, пропрацювали і доведені до досконалості не лише внутрішні деталі, а і зовнішній вигляд Письменника. Весь механізм прихований в маленькому іграшковому хлопчику.

Предкові сучасних комп'ютерів 240 років

У механізмі Письменника присутня камерна технологія. Важливу роль в механізмі грають кукачки іграшки, тому що вони контролюють не лише штрихи пера, а і рівень тиску на папір.

Іншою дивною особливістю механізму є те що Письменник здатний стежити очима за словами, які він відтворює. Складність даного механізму неймовірна.

Предкові сучасних комп'ютерів 240 років

Механізм складається з близько 6 000 деталей, кожна з яких ручної роботи, мініатюрна і адаптована щоб поміститися в іграшкове тіло. Завдяки технологіям використовуваним Пьером Жаке-Дро, механізм не вимагає зовнішнього джерела енергії для свого функціонування. Механізм сам виробляє необхідну силу для роботи.

Предкові сучасних комп'ютерів 240 років

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!