Міст Ханчжоу в Китаї – найдовший міст в світі

Міст Ханчжоу в Китаї – найдовший міст в світі

Цей міст завдовжки в 36 кілометрів є найдовшим мостом в світі, що пересікає океан. Він пересікає затоку Ханчжоу в Східно-китайському морі і річку Цяньтан в дельті великої річки Янцзи. Окрім його довжини, на даний момент це один з найкрасивіших мостів світу. Пропонуємо вам зробити віртуальну прогулянку по Ханчжоу разом з нами.

Міст Ханчжоу в Китаї – найдовший міст в світі

Існує переконання, що Китайці не можуть будувати надійні будови. Можливо, незабаром ці забобони розсіяться, завдяки таким проектам, як цей міст. Отже, міст через затоку Ханчжоу побудований у формі букви S і є найважливішою ділянкою Супершосе Східного побережжя Китаю. Міст починається в Джіаксине на півночі і закінчується в Нінбо, на півдні країни.

Міст Ханчжоу в Китаї – найдовший міст в світі

Будівництво цієї споруди скоротила відстань дотримання наземного транспорту від Нінбо до Шанхаю на 120 км., а час проходження скоротився від чотирьох годин до двох. Шосе з двома напрямами містить шість смуг руху, обмеження швидкості тут – 100 км/ч. За проектом, міст гарантовано прослужить 100 років, після чого його легко можна буде реконструювати.

Ванг Йонг, головний інженер будівництва моста через Ханчжоу, заявив, що цей міст один з найважливіших не лише в Китаї, але і в світі. Він не лише найдовший (по морю), але і побудований в складному морському довкіллі – тут протікає один з трьох найсильніших потоків на Землі, часто виникають тайфуни, а морське дно украй неоднорідне. На карті показано розташування моста:

Міст Ханчжоу в Китаї – найдовший міст в світі

Дослідницькі роботи в цьому місці почалися ще в 1994. Будівництво офіційно почате в червні 2003, і завершене в 2008. Запуск моста був вироблений в 2009 році, щодня пропускається 45 000 — 50 000 транспортних засобів.

China Railway Bridge Bureau Group Co. Ltd. була головним підрядчиком проекту . Договір на консультування і технічне обслуговування був заключений з відомою компанією Hardesty & Hanover, LLP. Міжнародна компанія Ty Lin є проектувальником моста. Ben C Gerwick забезпечує системи захисту від корабельних аварій для проекту. На фотографії церемонія відкриття моста Ханчжоу

Міст Ханчжоу в Китаї – найдовший міст в світі

Одніє. з головних проблем, з якою зіткнулися будівельники Ханчжоу, – викиди природного газу в глибинних шарах води уздовж лінії моста. Проводили спеціальне дослідження, щоб досліджувати розподіл газу і особливості грунту під час випуску газу. У результаті ця проблема була вирішена, і можливість пошкодження конструкції моста виключена.

Всі вузли моста відлиті на землі, і потім готові компоненти транспортувалися на ділянку для монтажу і завершальної установки. Для відвантаження і установки прогонів в морі використовувалися гігантські плавучі крани з точними пристроями постановки на якір. Міст заливу Ханчжоувань складається з дев’яти секцій, 50 GPS систем Rtk5700 були встановлені для того, щоб з ідеальною точністю зістикувати всі плити і секції моста.

В середині Ханчжоу знаходиться острів відпочинку для водіїв площею 10 000 м., де можна відпочити і скористатися повним об’ємом послуг, включаючи готелі, ресторани, бензозаправні станції і оглядовий майданчик.

Міст Ханчжоу в Китаї – найдовший міст в світі

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!