Найвища водна горка увійде до Книги Рекордів Гіннесу

Найвища водна горка увійде до Книги Рекордів Гіннесу

 

Скоро в травні 2014 року в Канзасі відкриється найвища водна горка, заввишки 43 метри. Її споруда завершується в парку розваг Шліттербан. Водна гора Verrückt перекреслить колишнє досягнення Книги Рекордів Гіннесу.

У перекладі з німецького майбутня водна горка називається "Безумством". І це дійсно так, тому що висота водного атракціону складає 43 метри, а швидкість, яку любителі гострих відчуттів досягатимуть в процесі спуску, складає 105 км/год.

Висота горки складе 43 метри. Це на два метри вище, ніж нинішній володар рекорду Книги Гіннесу, водний атракціон у Форталеза, Бразилія. Щоб піднятися вгору шукачам пригод потрібно буде здолати 264 рівні. Водний атракціон в Канзасі складається з двох гір. Злетівши з першої гори, внизу якої досягається максимальна швидкість більше ста кілометрів на годину, відвідувач злітає на другу гору, чуть меншу за першу і потім знову сходить вниз.

Спуск виконується на спеціальних плотах, розрахованих на чотирьох чоловік. Пліт розроблений за проектом одного із співвласників Шліттербан Джефом Генрі, який вважає, що їх водна гора змінить правила гри в індустрії розваг. Спуск в одних плавках і купальниках та з вітерцем, сприятиме підніманню адреналіну.

 

 

 

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!