Чи знаєте ви, яке слово – найстрашніше? Можливо, ви скажете «війна». І звичайно ж матимете рацію.

Чи знаєте ви, яке слово – найстрашніше? Можливо, ви скажете «війна». І звичайно ж матимете рацію.

Але, на наш погляд, не менш страшне слово (принаймні, в мирний час ) – слово «потім». Тому що воно проїдає ваше життя, як міль роз’їдає шерстяні речі. Як хазяйка, знає, що буває, коли відкладає на потім їх обробку. Або, скажімо, залишає на потім, замість того, щоб прибрати, молоко на столі.

«Потім» – це відкладене життя (молоко, залишене на столі). — Я потім сходжу в лікарню. — Я потім погуляю з дитям. — Я потім займуся собою. Але «потім» не настає ніколи. Підійдіть до дзеркала прямо зараз. Поглянете на себе уважно.

У вас зараз є свої мрії, свої бажання. Якщо ви їх відкладете на потім, то вам, яким ви станете через рік-два-десять, це буде вже не потрібно. Як те молоко, смаком якого ви змогли б насолодитися, згорнувшись в м’якому кріслі з цікавою книгою, якби вчасно додали в нього мед і корицю…

Ваша мрія скисне. Ваше бажання втратить яскравість фарб і аромат, що хвилює. Вам нічого не залишиться, як вилити можливості, що скиснули, в унітаз.

Прямо сьогодні замініть слово “потім” на слово “зараз”. І тепер, коли “потім” за звичкою злетить з губ, не відпускайте його далеко.

Зловіть його і подумайте, що з цього ви можете зробити прямо зараз. Дозвольте собі витратити сили і час на початок руху до свого кращого життя.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!