Цікаві факти про “особливості” ваших стосунків

Цікаві факти про "особливості" ваших стосунків

Що може більш всього зближувати вас як пару?

У парі люди мають бути духовно і душевно близькі, розуміти один одного з півслова, напівпогляду, мати досить позитивного досвіду, пережитого удвох. Саме тому в наших статтях ми радимо більше проводити часу разом: подорожувати, займатися загальними хобі і тому подібне
Але окрім цього буде неймовірно зворушливо і романтично, якщо у вас будуть милі “дурощі” – жарти, прізвиська або ігри, суть яких відома лише вам двом!

Святкуйте різні дати ваших стосунків.
І не лише ювілеї! Відсвяткуйте дажу першого поцілунку, першого сексу, походу в кіно, знайомства з батьками, першої спільної поїздки кудись… Як мовиться, був би привід, включіть фантазію! Ці маленькі “святкування” змусять вас завжди пам’ятати знакові події в історії ваших стосунків.

Почастіше дурійте.
Не бійтеся поводитися по-дитячому, це мило і одночасно дуже щиро. “Дитяча” поведінка допоможе зняти стрес, розслабитися і при цьому бути щирішими у вираженні своїх відчуттів, це дуже важливо.

Залишайте один одному любовні послання.
Навіть із списку продуктів можна зробити любовний лист, досить дописати внизу “Люблю, цілую!”. А ще прекрасна ідея – купити на холодильник спеціальну дошку на магнітах, на якій можна малювати крейдою, – і веселі картинки і милі повідомлення можна оновлювати хоч кожну годину!

Спробуйте разом щось нове.
Раніше ми вже писали про те, як корисно для стосунків розділяти хобі коханого або займатися чимось новим для вас обох. Можна ще спробувати пограти в зміну ролей: ви змальовуєте коханого, а він вас. Таке спілкування дуже корисно обом партнерам, оскільки допомагає зрозуміти, як ти виглядаєш з боку і яким тебе бачать інші.

Робіть один одному маленькі веселі дарунки.
Це може бути футболка з вашою загальною фотографією, диск його улюбленої музики – загалом, все, що підкаже тобі любляче серце. І зовсім не обов’язково витрачати багато грошей – цінність таких дарунків в тому, що ви дарили коханому радості, а не дорогої речі.

Запам’ятовуйте особливі моменти ваших стосунків.
Це і є той самий досвід лише для вас двох. Часто буває, що пара сміється над якимось лише їм двом зрозумілим жартом – і це і є момент справжнього єднання!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!