У Словаччині “кривава” річка викликала паніку

У Словаччині "кривава" річка викликала паніку

4 грудня 2013. Жителі словацького міста Міява, розташованого на кордоні з Чехією, пережили справжній шок, виявивши, що вода в річці, розташованій неподалеку, стала криваво-червоного кольору.Першим лякаючу зміну кольору відмітив 65-річний Роман Подбрезова, що здійснював уранішню прогулянку.

«Я йшов по вулиці, коли помітив, що річка Міява, що протікає в центрі нашого міста, змінилася до невпізнання. Вона придбала настільки бордовий відтінок, що нагадала мені людську кров. Побачене нагадувало фільм жахів, і я не міг повірити своїм очам — прямо через все місто струмувала кривава річка», — каже чоловік

Незабаром новина поширилася по окрузі, внаслідок чого багато городян почали панікувати, заявляючи, що аномалія є символом зла і не несе в собі нічого хорошого.

«Це дійсно виглядає страшно. Учора увечері я проходив мимо, і все було нормально, а вранці раптом все змінилося. Тепер річка виглядає так, ніби в ній убили багато людей або щось в цьому роді. Я не забобонний, і у нас в місті ніколи не було серійних маніяків, щоб говорити про масове вбивство, але те, що відбувається явно не вписується в рамки нормального», —заявив один з місцевих жителів. Такі настрої городян змусили співробітників поліції зайнятися розслідуванням інциденту. Згідно першої і єдиної версії, причиною того, що вода в річці стала криваво-червоною можуть бути неполадки з очисними спорудами на бойні, розташованій по сусідству з Міявою.

«Можливо, фарбування води в червоний колір сталося із-за загибелі риби або забруднення відходами бойні. Ми все ще знаходимося в процесі пошуку джерела забруднення”, —розказала представник місцевої поліції Олена Анталова.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!