Система Audi Online спростить рух на світлофорах

Система Audi Online спростить рух на світлофорах

Німецький виробник автомобілів Audi підготував до використання свою нову систему Audi Online, яка покликана заощадити водієві паливо і нерви на світлофорах. Інформація про світлофори на дорозі руху автомобіля передається за допомогою з’єднання з інтернетом і показуватиме водієві оптимальну швидкість руху для проїзду на зелений сигнал.

Окрім пропозиції оптимальної швидкості руху, система може визначити, що якщо водій все-таки вимушений зупинитися на червоний сигнал, то програма попередить про це заздалегідь і водій зможе завчасно почати гальмування.

Стоячи на світлофорі, Audi Online глушитиме двигун для економії палива і зниження викидів вуглекислого газу в атмосферу, а за п’ять секунд до загоряння зеленого світла автомобіль автоматично запускатиме двигун.

Важливим нюансом для роботи даної системи має бути єдина база всіх світлофорів в місті, які мають бути підключені до міської мережі. Використовуючи інтернет-з’єднання автомобіль отримуватиме всю необхідну інформацію про місцерозташування світлофорів і інтервал їх перемикання.

За словами представників Audi, впровадження даної системи дозволить не лише понизити вжиток палива автомобілем, тим самим економлячи гроші власникові, але і на 15 % понизити шкідливі викиди в атмосферу з одного автомобіля.

На даний момент система Audi Online прошла успішне тестування на дорогах США, Німеччини і Італії. Як повідомляють представники компанії, вже в найближчих пару років система вбудовуватиметься в деякі серійні автомобілі Audi.

Система Audi Online спростить рух на світлофорах

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!