Знайдено піраміди на дні Бермутського Трикутника…

Знайдено піраміди на дні Бермутського Трикутника...

Інформаційне агентство Prensa Latina розповсюдило сенсаційне повідомлення, яке буквально “підірвало” Інтернет. Нібито, на морському дні в районі Бермудського трикутника були знайдені залишки якогось міста. По всій видимості, дуже стародавнього. Об’єкти під водою виявили і зняли на відео дослідники з канадської фірми Advanced Digital Communication – Пол Вайнцвейг разом зі своєю дружиною Поліною Зелітською.

Фірма Пола і Поліни разом із ще трьома фірмами займається дослідженням дна біля узбережжя Куби, згідно з контрактом з кубинською владою. Їхнє основне завдання – пошук затонулих іспанських кораблів зі скарбами. Для роботи використовуються сонари, які фіксують рельєф морського дна, а також роботи для підводної зйомки. За словами подружжя, підводне місто знаходиться на глибині близько 700 метрів. Там були знайдені чотири піраміди, площі, вулиці, монумент, схожий на Сфінкса, а також стіни з дивними написами. Причому одна з пірамід дуже схожа на скляну.

На думку подружжя, споруди під водою явно рукотворні і вони цілком можуть виявитися частиною затонулої Атлантиди. У своєму інтерв’ю Поліна зазначила, що подібна симетрична архітектура не може мати природне походження.

Втім, варто відзначити, що інформаційні матеріали містять дивні різночитання. Судячи з інформації Prensa Latinato, піраміди знайдені зовсім недавно, а розташовуються вони північніше східного кубинського узбережжя. Однак BBC повідомило, що підводні об’єкти розташовуються трохи західніше острова Свободи. І виявили їх ще в минулому році. Ентузіасти відшукали газету Daily News, в якій теж згадувався захід. А про саму знахідку в 2002 році писали, як про знайдену в минулому році. Тобто, в 2001, причому так само під час дослідження за контрактом з кубинською владою.

Де шукати правду? Поки не ясно. Також невідомо, чи знаходиться місце розташування пірамід, якщо вони дійсно існують, в районі Бермудського трикутника. Або він згадується лише через те, що це містичне і загадкове місце знаходиться недалеко від берегів Куби.

Варто відзначити, що Пол і Поліна не збираються приховувати координати знайденого ними «міста». Тому, з плином часу інші дослідники зможуть переконатися, що там знаходиться насправді. І чи є в цій історії хоч дещиця правди.

До речі, про те, що на дні в районі Бермудського трикутника знаходиться щось дивне, ще в 1991 році заявляв відомий океанограф Верлаг Мейєр. За його словами, під час вивчення дна «трикутника» в його центрі на глибині близько 600 метрів на екранах сонарів здалися дві величезні піраміди, які за розмірами перевищують піраміду Хеопса в Єгипті.

Щоправда, Мейєр був упевнений, що вони були побудовані відносно недавно, приблизно п’ятдесят років тому. Причому, при їх будівництві використовувалися невідомі технології і матеріал, схожі на дуже товсте скло. Вчений говорив, що збирається вирушити в експедицію до пірамід. Проте до цих пір про результати цих досліджень нічого не відомо.

Тому цілком можливо, що зараз були повторно знайдені ті самі піраміди доктора Меєра. Або може бути, його слова використовувалися для містифікації.

Підводні піраміди також знаходили і біля берегів Японії. Великі кам’яні блоки знайшли аквалангісти біля берегів невеликого японського острова на північному заході Окінави. Місцеві жителі знали про них, але вважали, що це природні утворення – величезні брили.

Але пізніше з’ясувалося, що блоки були акуратно обтесали і складені в так званий зіккурат – східчасту піраміду. Всього в ній п’ять щаблів. Основа піраміди має розмір 180 на 180 метрів, а її висота сягає 30 метрів. Біля неї знаходяться зіккурати меншого розміру, а між ними прокладено дорогу. Весь комплекс схожий на єгипетський, але зі східчастими рисами з Південної Америки.

На думку професора Мазак кімери, геолога з Університету Рюкю в Окінаві, першого вченого, який досліджував підводний комплекс, у таємничої п’ятиступінчастої піраміди явно штучне походження.

Його підтримує Роберт Шок, професор геології Бостонського університету, який особисто спускався до пірамід. За його словами, він ніколи не стикався з природними процесами, які могли створити такі точні об’єкти, як ці. Японські піраміди викликають у вчених більше запитань, ніж єгипетські. За їх підрахунками, їх побудували приблизно десять тисяч років тому, коли морське дно ще було сушею. У той час єгиптяни були первісними людьми. Але в такому разі, хто міг їх побудувати?

На думку Теруакі Їш’ї, професора геології Університету Токіо, це були люди з високо розвиненою технологією, які, по всій видимості, прибули з азіатського континенту, де існували найдавніші цивілізації. Цілком можливо, що для створення цього величезного пам’ятника використовувалися якісь машини.

Проте відповіді на запитання, для чого десять тисяч років тому були створені ці піраміди, так і не отримано.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!