Колодязь Іакова – місце, яке вбиває дайверів

Колодязь Іакова – місце, яке вбиває дайверів

Колодязь Іакова, в Уїмберлі, штат Техас, є одним з найнебезпечніших місць на Землі. Названий по імені біблійського аналога, це небезпечне джерело вже понесло життя восьми водолазів, але навіть це не лякає шукачів гострих відчуттів, які прийняли рішення стрибнути в нього.

З першого погляду Колодязь Іакова схожий на безпечний басейн, в який вливається струмок Cypress Creek. За розміром він чотири метри в діаметрі, і виглядає цей колодязь спокійним і безпечним. Колодязь має чотири печери, які знаходяться на декілька десятків футів нижче за поверхню.

Місцевий власник магазина для дайверів вважає, що саме ці печери і є найнебезпечнішими в цьому колодязі.

Колодязь Іакова – місце, яке вбиває дайверів

Перша печера починається на глибині 30 футів і закінчується на 55 футах. Вона добре освітлена, в ній багато риб і водоростей.

Друга печера розташована на глибині 80 футів, і має вузький вхід, який і заманює водолазів в пастку. Саме там загинув студент з Техасу Річард Паттон.

З другої печери в третю веде невеликий отвір з сипким гравієм. Водолази прагнуть не торкнутися його, коли протискуються в третю печеру.

У четвертую печеру прохід ще важчий. Мало хто бачив її, і тому вона називається «Невинною печерою». На її дні знаходяться пласти вапняку і якщо їх збаламутити, знайти вихід з печери буде практично неможливо.

Колодязь Іакова – місце, яке вбиває дайверів

Колодязь давно манить водолазів, учених і художників. Їх не лякає погана слава цього водоймища.Він як би являє собою суть життя, створюючи чисту воду щодня протягом тисячі років.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!