ТОП-5 НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ ТУРІВ!

ТОП-5 НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИХ ТУРІВ!

5 місце: Африка

Деякі регіони Чорного континенту відвіку користуються поганою славою любителів людського м’яса. Нігерія, Сьєрра-Леоне, Бенін, ЮАР, Того – в цих місцях нерідкі ритуали, неодмінною складовою яких є акт канібалізму. У інших місцях це може бути не ритуалом, а просто, скажімо так, гурманством.
Тому, перефразовуючи пісеньку Бармалея “не ходите, люди в Африку гулять” та в інших екзотичних країнах тримайте вухо гостро.

4 місце: Індонезія

«Як? – можете ахнути ви. – І тут теж?!» На жаль, і тут, на ццьому популярному туристичному маршруті, можуть зустрітися любителі людятини. Як показує статистика, тут найвище число канібалів в світі. Особливо небезпечний для туристів острів Борнео, точніше, його провінція Калімантан.
Представники племені даяков, що проживають тут, іменуються не інакше як мисливці за головами. Особливо кровожерливі представниці прекрасної половини аборигенів. Отже не варто спокушатися щодо мило всміхненої вам місцевої мешканки – напевно в думках вона вже посипає вас приправами.

3 місце: Avila Beach і Solana Beach, США

Автор цих рядків до цих пір із здриганням згадує фільм Спілберга “Щелепі”. Пам’ятаєте акулу-вбивцю, яка дуже любила поласувати “людятиною”?
На жаль, це зовсім не вигадка знаменитого режисера – білі акули і в реальності украй агресивні. Особливо варто бути обережним в Каліфорнії на пляжах Avila Beach і Solana Beach.Якщо все ж дуже хочеться подражнити велику рибку, варто спуститися в підводний світ в залізній клітці і обов’язково у супроводі дослідного водолаза!
Правда, не забудьте під костюм надіти памперси – дуже ймовірно, що вони можуть згодитися.

2 місце: Нова Гвінея

Уряд цієї країни давно, але, на жаль, безуспішно бореться з канібалізмом. Особливу жорстокість проявляють аборигени з регіону Іріан-Джая (індонезійська Нова Гвінея). Папуаси таких племен як дугум-дань, капауку, асмат, марінд-анім, дивляться на туристів виключно як на делікатес.

1 місце: Французька Полінезія

У туристів ці місця викликають сповна зрозумілий інтерес – красива природа, екзотичні тварини. Але мало хто знає, що в чагарниках якої-небудь фантастичної рослинності туриста може очікувати абориген, якого дружина послала добути щось до вечері. І хтозна, що цією вечерею не виявитеся ви?
Ще не так давно ЗМІ навперебій розповідали історію про німецького туриста, що відправився в гори з провідником з місцевих жителів. Останки бідолаги-німця знайшли… у вогнищі!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!