ДІВЧИНА ПЛАЧЕ КРОВ’Ю!

ДІВЧИНА ПЛАЧЕ КРОВ'Ю!

Мешканка Домініканської Республіки Дельфіна Седеньо, що має рідке захворювання, плаче кривавими сльозами і потіє кров’ю. Крім того, 19-річна дівчина страждає носовими кровотечами. Останнім часом у неї стало випадати волосся.

Седеньо захворіла чотири роки тому, але лікарі до цих пір не можуть придумати, як їй допомогти. Одного дня кровотеча з очей не припинялася протягом 15 днів. Дівчина настільки ослабіла, що їй було потрібно переливання крові.

Однокласники боялися ученицю, що кровоточить, тому їй довелося кинути школу. «Люди боялися мене. Вони думали, що якщо я до них доторкнуся, то забрудню їх», — згадує вона. Із-за своєї хвороби Седеньо навіть спробувала накласти на себе руки, прийнявши велику дозу седативних засобів, але її врятували.

Кілька місяців тому Седеньо познайомилася з молодою людиною, яка і повернула їй інтерес до життя. Парубок сплатив всі витрати дівчини в лікарні, після того, як почув її історію. «Він сказав мені, що я красива. Я пам’ятатиму цей момент все життя», — говорить дівчина.

ДІВЧИНА ПЛАЧЕ КРОВ'Ю!

Тепер, через 4 роки після початку її захворювання, лікарі нарешті зробили прорив. Вони визначили, що Седеньо страждає рідкою хворобою гематідроз, що означає, що рівень адреналіну у неї в 20 разів перевищує норму. Тому під час нападів тривоги і хвилювання її артеріальний тиск піднімається настільки, що піт і сльози з її тіла виходять у вигляді крові. Зараз дівчина проходить курс лікування, прописаний лікарями, і сподівається, що одного дня вона переможе цю хворобу.

ДІВЧИНА ПЛАЧЕ КРОВ'Ю!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!