Перший в світі транспортний засіб на безповітряних шинах

Перший в світі транспортний засіб на безповітряних шинах

Не дивлячись на багато переваг безповітряних або «не пневматичних» шин перед традиційними аналогами, в серійне виробництво ця технологія так і не прорвалася. До сьогоднішнього дня всі подібні розробки не виходили за межі дослідницьких лабораторій. Компанія Polaris виявилася першою в світі, офіційно пропонуючою транспорт, «озутий» в безповітряні шини. Першопроходцем став їх власний усюдихід Sportsman Wv850 H.o.

Любителям військової техніки дизайн цього квадроцикла може здатися знайомим. І це не випадково. За основу свого дітища в Polaris узяли американський військовий чотириколісний усюдихід Mv850 ATV. Маючи посилений сталевий екзоскелет, він здатний буксирувати вантаж вагою в 600 кілограм або повільно тягнути іншу машину вагою до 1400 кілограм. Іншими словами, це практично мініатюрний всюдихідний танк, за винятком відсутності гармати.

Але справжніми зірками в цьому шоу, зрозуміло, є шини Terrain Armor, які, за заявою Polaris, можуть пережити попадання кулі 50-го калібру і дозволити продовжити рух на протязі ще 600 кілометрів. Вони виглядають схожими на безповітряні шини, Bridgestone, що розробляються, і Michelin, проте не мають жодних ознак приналежності цим компаніям — так що цілком можливо, що Polaris розробила їх самостійно. А що стосується самого квадроцикла, то він стане доступний в обмеженій кількості, починаючи з наступного місяця, за ціною 15 тисяч доларів США. Отже, якщо вам припав до душі цей квадромонстр, вам варто поквапитися з передзамовленням.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!