6 дівчат з народу, які стали королевами

У сучасному світі представники королівських сімей вже давно не зобов’язані вступати в шлюби для того, щоб вирішити будь-яке політичне питання. Вони тепер так само, як і всі інші люди, можуть вибирати собі супутників за велінням свого серця. Так, ми все частіше стаємо свідками того, як королівський титул отримують прості дівчата, що вийшли з народу. Сьогодні ми розповідаємо про шість з них, що не були блакитної крові, але все одно стали королевами.

Соня Харальдсен

Соня і норвезький принц Гаральд познайомилися ще в той час, коли були зовсім юними. Між ними відразу зав’язалися стосунки. Правда, королівська сім’я була проти цього союзу, тому їм довелося таємно зустрічатися цілих дев’ять років, перш ніж закохані змогли вступити в шлюб.
Сама Соня має чудовий смак в одязі, адже раніше вона була звичайною швачкою і продавщицею в батьківському магазинчику. З молодих років вона займалася шиттям різного одягу і мріяла стати модельєром.

Сільвія Зоммерлат

Знайомство наступної пари відбулося на Олімпійських іграх, де дівчина була присутня в якості перекладача. Тоді вона і познайомилася зі шведським принцом, який незабаром зійшов на престол. Деякий час по тому пара влаштувала весілля, і Сільвія стала володіти королівським титулом.

Джецун Пема Вангчук

Легенда про найпершу зустріч майбутньої королеви Бутану зі своїм королем є дуже популярною. Кажуть, що майбутній правитель зустрів дівчинку на пікніку ще в ті часи, коли їй було всього 7 років, а він був на десяток років старше. Тоді йому настільки сподобалася дівчинка, що хлопець обіцяв одружитися з нею, що і сталося в 2011 році.

Ранія Аль-Абдулла

Перед тим, як стати правителькою, дівчина працювала в сфері маркетингу. У 1992 році на одній з званих вечерь вона познайомилася з майбутнім королем. Пара одружилася вже через рік, а їх щасливий союз подарував молодій сім’ї чотирьох дітей. Після смерті батька її чоловіка вона разом з чоловіком зійшла на престол.

Мітіко Седа

Союз звичайнісінької простолюдинки і японського імператора не був схвалений як з боку народу, так і з боку дворової знаті. Однак в 1959 році відбулося скандальне весілля, яке порушило всі традиції імператорського двору.

Масенате Мохато Сеізо

Майбутня королева Лесото теж була вихідцем з народу. Вона народилася в багатодітній родині, яка не відрізнялася достатком. Пізніше вона вступила до університету, але так і не закінчила його, тому що стала королевою.

А як ви ставитеся до такої тенденції?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!