5 найбільших новорічних ялинок

5 найбільших новорічних ялинок

 

У Італії відбулася церемонія запалювання найбільшої у світі новорічної ялинки. Із цього приводу ми вирішили зробити огляд найбільших символів Нового року. У італійській комуні Губбіо (регіон Умбрия) 7 грудня відбулася щорічна церемонія запалювання найбільшої новорічної ялинки у світі. Велетенська ялинка заввишки 950 метрів і завширшки 450 метрів є світловою інсталяцією на південному схилі гори Інджино, створену з більше тисячі неонових вогнів, сполучених між собою електричним кабелем завдовжки більше 19 км. Верхівку ялинки прикрашає різдвяна зірка, що міняє колір кожні 5 хвилин.

Неонову ялинку запалюють над Губбіо вже більше 30 років, а в 1991 році вона була занесена в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша новорічна ялинка у світі. Помилуватися унікальною новорічною ялинкою можна до 10 січня. Найвища ялинка в Ріо-де-Жанейро Найвищу у світі різдвяну ялинку встановлюють в Ріо-де-Жанейро, на воді – в лагуні Родриго Фрейтас. 2 грудня відбулося барвисте шоу з салютом на честь відкриття 85-метрової красуні. Головною темою оформлення ялинки цього року стало єднання усіх людей у свято. Також гірлянди переливаються зображеннями традиційних для Бразилії тварин – мавп, птахів і морських ковзанів. "Плавуче дерево Ріо" – штучна ялинка, її каркас виконаний з металу. Її прикрашають більше 3 млн лампочок, візерунок з яких складається в різдвяні символи. Довжина гірлянди досягає 105 кілометрів. Дерево запалюватиметься щоночі аж до 6 січня 2014 року. За цей час "плавучу ялинку" переміщатимуть по лагуні, щоб нею можна було помилуватися з усіх кінців міста. Найвищу ялинку у світі запалюють з 1996 року, відтоді дерево перетворилося на одну з найбільших туристичних пам'яток Ріо. Жива ялинка-рекордсмен у Білорусії.

Жива ялинка-рекордсмен у Білорусії

Найвища жива ялинка Європи росте у білоруському національному парку "Біловезька пуща". Цього року 43-метровій красуні виповниться 150 років, на честь чого з 13 по 15 грудня відбудуться святкові гуляння. З "ювілеєм" ялинку привітають білоруський Дід Мороз і його "колеги" : тезко з Росії, Йоулупуккі з Фінляндії, Киш-бабай з Татарстану, Паккайне з Карелії, Чисхаан з Якутії, Сагаан Убген з Бурятії. Відвідувачі свята зможуть поводити казковий хоровод навколо ялинки-рекордсмена і нарядити її іграшками з усього світу.

Згідно з місцевими відданнями, якщо зібрати усі шишки, що впали з ялинки, то може виконатися заповітне бажання.

Найвища ялинка Росії

Минулого року найвища новорічна ялинка в Росії була споруджена в Красноярську – її висота склала 46 метрів, а діаметр – 20 метрів. Цього року вона знову обіцяє бути найвищою в Росії. Правда, щоб зберегти звання, красноярцам цього разу припаде звести конструкцію заввишки 50 метрів, оскільки в нинішньому році рекорд хотів перебити Єкатеринбург, що вирішив встановити 48-метрову ялинку. Найвища ялинка країни з'явиться на Театральній площі міста.

При складанні ялинки використовують спеціальну техніку – крани і автовишки.

Найбільша "жива" ялинка в Таїланді

Найбільшу "живу" ялинку спорудили школярі в Таїланді. Рекорд був зафіксований в листопаді 2013 року в Книзі рекордів Гіннесу. Перед будівлею торгового центру у Бангкоку зібралися 852 людини, які вишикувалися у формі ялинки. Достовірності композиції додали костюми зеленого, червоного і коричневого кольорів, в які були одягнені учасники інсталяції. За заходом спостерігала представник книги рекордів Гіннесу Фортуна Берк.

Вона зафіксувала, що тайська "ялинка" побила попередній рекорд, встановлений в Німеччині, коли різдвяне дерево зображували 672 людини. Як відомо, буддійське населення Таїланду не святкує різдво, рекорд був приурочений до відкриття в країні різдвяного сезону розпродажів.

 

 

 

5 найбільших новорічних ялинок

 

 

 

 

5 найбільших новорічних ялинок

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!