Пікова дама убила підлітка чи стався нещасний випадок?

Пікова дама убила підлітка чи стався нещасний випадок?

Пікова дама 19 Грудня 2012 року, змусила підлітка відправитися посеред ночі на будівництво, залізти на самий верх підіймального крану з мотузком, і зробити самогубство, або ж парубок став жертвою серйозних психічних розладів. У невеликому містечку Костомукша, що розташований в північній частині Карелії. Місцеві газети без яких-небудь подробиць повідомили, що з життя пішов підліток 15 років, і виразили співчуття рідним і близьким.

За декілька днів до смерті, парубок виконав ритуал виклику пікової дами, над чим сміялися його друзі і знайомі. У певних кругах навіть почали ходити мемуари – парубок грається з демонами і збирається продати свою душу. Ніхто серйозно не замислювався про слова хлопчини. Всі вважали, що він просто жартує з приводу нічних кошмарів.

У останні дні свого життя, Микита скаржився на страшний образ жінки в чорному, яка приходила до нього щоночі, не даючи спокою і сну. Микита твердив, що це почалося відразу після виклику пікової дами на дзеркалі у ванні, в середу 12-го Грудня. Парубок чув її голос прямо у себе в голові, пікова дама виголошувала жахливі речі і на короткі проміжки часу опановувала тіло: Микита розумів, що він робить, але не міг чинити опір духу, що вселився. Образ пікової дами шалено бажав його смерті. Коли Микита опановував контроль над власним тілом, він знаходився на волоску від смерті, стоячи на краю даху девятиверхівки, або тримаючи в своїх руках небезпечну бритву.

Пікова дама або уява Микити, судячи з усього дійсно зводила його з розуму. Незрідка, хлопчина розповідав вигадані історії, з яскраво вираженим і прикрашеним сюжетом, тому до його слів в потрібний і життєво важливий для нього момент, ніхто не прислухався. Друзі і близькі Микити звикли до вигаданих страшилок і лише посміхалися, слухаючи чергову історію про страшну пікову даму в чорному одіянні з кривавими потьоками з очних ямок.

Прокинувшись вранці 19 Грудня, батьки Микити виявили, що його в будинку немає і почали дзвонити друзям, вирішивши, що їх син пішов в гості. Проте незабаром, в поліцію поступило повідомлення про виявлений труп, з петлею на шиї, відразу після чого про нещасний випадок оповістили батьків.

На жаль, з’ясувати подробиці події практично неможливо. Чи був це дійсно результат виклику пікової дами, або ж померлий Микита втратив розум і втратив контроль над власним розумом з іншої причини, не пов’язаної з піковою дамою? Легенда свідчить, що спочатку пікова дама є позитивним персонажем, справедливою королевою воячкою. Які у вас думки з приводу того, що стався?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!