Паркан акваріум в Туреччині

Паркан акваріум в Туреччині

Один турецький бізнесмен, на ім’я Мехмет Алі Гюксеоглу, житель Чешме, курорт Ізмір, втілив у життя свою мрію – відгородити свою віллу вельми незвичайним парканом. Цей дивовижний паркан представляє собою величезний акваріум, жителями якого є риби і різні морські мешканці. Щодня навколо незвичайного будинку збирається приблизно тисяча цікавих людей, щоб подивитися на паркан-акваріум, 50 метрів завдовжки, навколишній садибу бізнесмена.

Паркан акваріум в Туреччині

Ідея про незвичайний паркані прийшла до чоловіка пару років тому. Так само їм було прийнято рішення спорудити не тільки шматочок моря , але ще й мати поруч із собою жителів Егейського моря. Вельми простий виявилося будівництво чудового паркану і, на диво , воно багато часу не зайняла . Але найскладніша частина була попереду. Справа в тому , що для задуманого було потрібно прокласти трубу аж до самого моря для того , щоб акваріум весь час був наповнений саме морською водою. Ось це , якраз , і стало найскладнішою частиною . Особливо підводне зварювання , але досвідчені працівники пройшли курси зварювальника в спб впоралися з роботою на 100 % , за що і отримали вельми пристойний гонорар.

Зрозуміло , що сам він цим не займався. Бізнесменом балу найнята спеціальна команда водолазів , метою яких було прокласти на вельми не малу глибину Егейського моря водопровід . За важку роботу і вельми пристойна оплата . Обійшлося це дуже не дешево : 21 000 доларів. Але , як заявляє господар диво – забору , гроші ролі не грали. На даний момент в акваріумі мешкає близько 1 000 самих різних морських мешканців . Єдине , що дуже засмучує власника величезного акваріума – це вандали . Щоб як то убезпечити свою втілену в життя мрію , була придбана і встановлена ​​ціла система стеження , допомогою якої ведеться постійне спостереження. Система працює таким чином: якщо дуже близько підійти до акваріума , то лунає сигнал , який попереджає охорону. Однак , будь-який бажаючий може нічого не побоюючись дивитися на невеликий шматочок моря і фотографуватися поруч , головне , не перетинати дозволену межу .

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!