Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою?

Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою?

Дуже часто ми чуємо такі вислови від інших, що дружби між чоловіком і жінкою не може бути, це просто не можливо, не реально і навіть не природно. Але чи так це насправді? Для кожного напевно по різному, одні можуть погодиться з цим висловлюванням, а інші спростувати його.

Таких моментів у житті багато і у кожного по різному складається життя та відносини. При спілкуванні чоловіка і жінки іноді трапляються такі випадки, коли хтось один відчуває до іншого, щось більше, ніж просто дружба і просто боїться зізнатися в цьому. Можливо через те, що дорожить цією міцною дружбою і не хоче її втратити, втратити те, що так важливо для нього. Звичайно ж таке в житті буває, але це не обов’язково відносити до всіх. Буває і так, що діти спілкуються з раннього віку і знають один про одного абсолютно все. З роками їхні стосунки стають, як у брата з сестрою.

Чи можлива дружба між чоловіком і жінкою?

А буває і по іншому, коли відносини стають досить ніжними, почуття починають горіти з новою силою, дружба переростає в пристрасть. У кожної людини своя доля, своя половинка.

Кожен чоловік і кожна жінка робить свій вибір як в дружбі, так і в житті. Зазвичай це цінна і дорога людина, яка не зрадить і підтримає у важку годину і не завжди вирішальну роль відіграє саме стать людини, хоча і це можна віднести не до кожного, за своєю психологією всі люди різні, кожна людина особистість, в кожному є загадка і своя таємниця, кожен ставить пріоритети по своєму. Бувають і такі випадки, коли головним виявляється не душа людини, а саме схожість фізіологічно.

В основному це залежить від людей, від їхніх захоплень, інтересів, життєвих позицій і справи випадку. Як відомо протилежності сходяться, саме через це чоловік-друг, близька за духом людина, який зазвичай залишається другом, а чоловік, який зовсім не схожий на тебе, у якого досить сильно відрізняються від твоїх інтереси, ритм життя зовсім не зрозумілий для тебе , і саме така людина і займає головне місце в твоєму серці. Це пояснити дуже складно, але життя повне таких прикладів.

Бувають різноманітні випадки. Життя багате несподіванок і не відомо куди воно тебе приведе і до кого. Або до одного з яким ти з раннього дитинства знайомий або до іноземця з іншої країни, але насправді це не так важливо, головне, що б люди зустрівшись були щасливі. Це головне в нашому житті! Любіть своїх коханих і не забувайте про своїх друзів, цінуєте кожну мить проведену разом!

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!