Яких жінок чоловіки ніколи не залишають?

Яких жінок чоловіки ніколи не залишають?

У жінки, після чергового хворобливого розставання з чоловіком, виникає закономірне питання: чому кинули саме мене? Чи було щось не так? Яких якостей було багато, а яких не вистачало? І саме чоловік найкраще може відповісти на це питання. Давайте дізнаємося, яких жінок чоловіки не кидають?

Чоловіки не кидають в першу чергу майстерних маніпуляторів. Взагалі то, більшість жінок – це маніпулятори, воно і допомагає їм зловити, а потім і уярмити на все життя чоловіка.

Майстерна маніпуляторша має два вміння: вона вміє правильно вибрати жертву і утримати на повідку потрібної їй довжини. Вона може прикинутися слабкою жінкою, яка гостро потребує постійної опіки, то раптом починає силовий тиск. Тільки завдяки такій умілій і продуманsq роботі з емоціями, вона може тримати чоловіка напруженим і з постійним відчуттям провини, при цьому не давати ні хвилини на просвітлення мізків і на те, що б зрозуміти, в якій жахливій ситуації він опинився.

Можна припустити, що в юності вона не була дуже популярною, але “той єдиний чоловік”, якого вона змогла відловити, від неї вже точно нікуди не подінеться.

Чоловіки так само не кидають свавільних, сильних і незалежних жінок. Не буду також говорити і про жінок, які без сторонньої допомоги домагаються багато чого. Звичайний приклад – бізнес-леді “які зробили себе самі”. Як правило, такі жінки мають масу проблем із протилежною статтю. Чоловіки не хочуть бути поряд з сильною і незалежною жінкою, тому що немає можливості тиснути на неї безпосередньо. Така жінка має, по суті, чоловічу силу, яка їй не до лиця.

Ми ж говоримо про жінок, котрі демонструють “жіночу силу”. Така жінка не буде намагатися здаватися слабкою, вона незалежна, але всі її бажання чоловіки виконують бігом. Вона може дозволити собі з натовпу шанувальників вибрати будь-якого, висмоктати всі його соки і викинути на смітник відпрацьований матеріал. Таких жінок не кидають – кидають вони.

Таких жінок не цікавить, чому в цьому житті когось кидають чоловіки.

Є ще одна категорія жінок, яких не кидають. Така жінка не намагається контролювати, використовувати і маніпулювати чоловіками. Вона живе тільки для себе, працюючи над собою, не висмоктуючи енергію інших людей, намагаючись “виправити” хоч одного чоловіка під свої потреби і за своїми поняттями.

Жінки бояться бути покинутими, при цьому вважаючи, що чоловік постійно, щось їй винен. А адже контролювати можна тільки себе, інакше – щастя не буде.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!