Найшвидший мотоцикл

Найшвидший мотоцикл

Найшвидший мотоцикл в світі представила американська компанія Dodge в 2003 році. Назва його Tomahawk.Конструкція цього мотоцикла досить незвичайна: він має здвоєні задні і передні колеса. Між кожною парою коліс мається відстань всього лише в кілька сантиметрів , а так само у кожного є незалежна підвіска.

Хоч мотоцикл і оснащений чотирма колесами , машиною не є . Така міра була вимушеною, оскільки необхідно було прийняти крутний момент , який присутній в двигуні. Обсяг цього двигуна 8,3 літра. Потужність дорівнює 500 кінських сил і в ньому 10 циліндрів.

За 2,5 секунди мотоцикл розганяється від 0 до 96,5 кілометрів на годину , швидкість при цьому більш , ніж 480 км / ч. Однак це не все на що здатний цей монстр. Виробники стверджують , що якщо не буде опору повітря , то цей мотоцикл здатний розвинути швидкість в 676 кілометрів на годину. Але перевірити правдивість цих слів просто неможливо , оскільки повітря присутній скрізь точно так само, як і опір до нього.

У серію цей мотоцикл , природно , не пішов. Серійний же найшвидший мотоцикл зовсім інший . Всього було зібрано 10 мотоциклів Томагавк , і ціна кожного становила 550 тисяч доларів.

На такому мотоциклі , як Dodge Tomahawk на звичайній дорозі навряд чи промчішся , з цієї причини їх ще не скоро можна буде спостерігати.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!