Найдорожча гра

Найдорожча гра

Що тільки не придумають виробника індустрії ігор : реалістичні руху героїв , сучасна графіка , що затягує сюжет … Але одна гра відзначилася і побила рекорд вартості , яку витратили на її розробку. Значні 266 млн доларів було витрачено на гру GTA 5 , а головний герой , як і в колишніх версіях , переміщається по місту на крадених автомобілях і виконує брудні завдання мафії. До речі , героїв будуть три , за яких доведеться грати змінно . Один з них буде викрадач авто Франклін , другий грабіжник банку і психотерапевт Тревер . Місто в грі скопіювали з Лос – Анджелеса.

По бюджету найдорожча гра обійшла навіть такі фільми як «Аватар» з 237 млн ​​і порівняно мало не дотягнув до рекордсмена Голлівуду «Пірати Карибського моря 3» з феноменальними 300млн доларами.

Попередня версія гри принесла дуже гарний прибуток своїм творцям і розійшлася по світу в 25 мільйонів копій. З 5 версією гри видавець Take- Two Interactive хоче повторити успіх і до цього є всі передумови . За 10 днів до виходу гри , тільки в США попередніх замовлень склало 2,8 млн. Але любителів гри на персональних комп’ютерах чекає розчарування. Адже GTA буде поширюватися тільки для консолей типу Xbox 360 і PlayStation 3. Насчет версії для PC розробники про такої поки не думають , що дивно , адже могли б набагато збільшить свій прибуток.

У Росії блогери стверджують , що її вже зламали за тиждень до офіційного старту продажів , і в даний момент не проблема знайти ламаю версії на торренте . Були і скандал з відомим магазином Amazon , багато що замовили заздалегідь гру – отримали її до офіційного релізу. Відкривалися та інші секрети гри , але такий підвищений інтерес до гри точно вплине на кількість проданих копій GTA 5 .

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!