11 дивніх, але справжніх цікавих фактів того, що ви закохалися

Ви коли-небудь любили по-справжньому? Ці вірні ознаки підкажуть вам про те, що у вас щирі почуття і за них дійсно потрібно боротися!

Чи були ви коли-небудь закохані? Багато хто з нас чомусь боїться любові, і воліють її не помічати навіть тоді, коли і друзі, і рідні з першого погляду можуть сказати – ця людина закохалася.

Навіть якщо ви ще не сказали нікому того слова на букву «Л», якого ви так боїтеся, навіть якщо ви поки що офіційно ні з ким не зустрічаєтеся, та навіть якщо ви зовсім не збираєтеся ні в кого закохуватися, можливо, це все-таки відбулося.

Любов може проявляти себе безліччю неочевидних і непояснених способів. Часом до її ознак відносяться саме ті речі, подумавши про які, ви говорите «Хм, дивно». Те, що ви закохалися, ви інколи можете зрозуміти по тому, що:

1. Він (а) часто засмучує вас, але ви все одно терпите це.

Ця людина ніяк не зрозуміє, що ви завжди праві, і постійно говорить або робить щось настільки дурне, що вам хочеться підійти до нього, і витрусити з його/її голови цю дурість.

Половину того часу, що ця людина проводить поруч з вами, вона моторошно вас дратує, і ви постійно їй про це говорите, не особливо підбираючи слова. Ця людина – той ще головний біль, але… вона – ваша, і тільки ваш головний біль.

Як би сильно той хтось вас не дратував, ви все одно хочете бути поруч. І ви починаєте розуміти, що протилежність любові – НЕ ненависть, а байдужість.

Любов і ненависть йдуть по цьому життю рука об руку. І коли ви говорите «Я тебе ненавиджу» – часто ви маєте на увазі зовсім інше.

2. Вам неважливо, про що говорити.

Темою вашої бесіди можуть бути навіть забавні клички для собак – і ви все одно будете її пам'ятати, тому що вам двом якось вдається зробити навіть таку нудну тему живою і гідною.

Будь-яка ваша бесіда просто чудова, про що б ви не говорили. Навіть якщо ви говорите по телефону в 3:00 ранку в напівсонному стані – все одно це саме краще, що могло з вами трапитися.

3. Ви зробили своє життя складніше заради нього або неї.

Бути з кимось поруч не завжди легко і просто. Часом ця людина знаходиться за півсвіту від вас, або ви обидва настільки зайняті, що у вас немає ні хвилинки на відпочинок, а може, вам здається, що сам всесвіт намагається тримати вас порізно.

Часом для того, щоб просто побачитися з цією людиною, вам доводиться скласти цілий план, призначити зустріч, скасувати її, перепризначити, і, загалом, просто лізти зі шкіри геть, щоб у вас все вийшло… але ви завжди готові піти на це. Навіть якщо для цього вам доведеться зробити ваше життя на наступний день, тиждень або місяць вдесятеро складніше, ніж зазвичай – аби зустріч відбулася.

Комусь з боку це може здатися божевіллям, але для вас це цілком нормально. Адже ви готові пройти через пекло і звернути гори – аби зустрітися з цією людиною.

4. Ви готові ходити з ним/нею по магазинах.

Вам вже навіть не хочеться робити цього самотужки. Вам хочеться разом займатися навіть найбільш, здавалося б, нудними речами – походами на ринок, вибором нових окулярів і біганиною по аптеках у пошуках потрібних ліків. Загалом, всім тим, чим в інших обставинах нам так не хочеться займатися.

5. Ви не соромтеся говорити з цією людиною навіть про найбільш… еее… неестетичні функції вашого тіла.
Багато людей надзвичайно утрудняють згадати при інших людях про те, що вони сходили в туалет, а вже пукнути у присутності навіть родичів, тим більше сторонніх людей для них до смерті подібно. А вже дівчата взагалі на таке не здатні, і, як усім відомо, навіть какають метеликами.

Але коли ви разом – ви не стримуєтеся. Ви цілком можете голосно випустити гази у присутності цієї людини лише для того, щоб він від сміху впав зі стільця. Виходячи з туалету, ви прохаєте заходити туди, поки запах не вивітриться, а вас у відповідь на це називають дурненький.

Ви не соромитеся відвідати туалет, навіть коли ваша особлива людина в цей час миється поруч в душі. Поряд з ним це всього лише ще одна тема для розмови – і часом досить смішна. І, говорячи про це, ви розумієте, наскільки ж ви двоє все-таки дивні… і ідеально один одному підходите.

6. Навіть пара хвилин спілкування варті того.

Ця людина дзвонить вам ввечері і каже, що у неї сьогодні немає часу на повноцінну розмову, але вона хотіла би побажати вам на добраніч. І ці 30 секунд роблять вас щасливішими, ніж все інше, що сталося за цей день.

Справа не в тому, скільки часу ви проводите разом – навіть одна-єдина хвилина разом для вас неймовірно важлива.

7. Ви розмовляєте з цією людиною на підвищених тонах.
Чомусь ви просто не можете розмовляти з цією людиною тихо. Коли ви разом, ви навіть смієтеся голосніше (і радісніше). А коли ви сваритеся, ви легко переходите на крик – адже будь-яка проблема здається вам неймовірно важливою, ви повинні – ні, ви зобов'язані відстояти свою точку зору.

Крик куди більш емоційно наповнений, ніж звичайна мова, і він відображає ті почуття, які ви відчуваєте до цієї людини. І тому поряд з нею ви куди частіше кричите, часом від гніву, але куди частіше – від радості.

8. Час, який ви витрачаєте на цю людину не здається вам витраченим даремно.

Бувають дні, коли ви до самого вечора просто не вилазите з ліжка. Ви займаєтеся сексом три рази за один ранок лише тому, що вам ліньки виповзти з-під ковдри, і більше не хочеться нічим займатися.

І коли у вас хтось запитає, чим ви займалися разом весь день, ви чесно відповісте "нічим", але все одно будете вважати його найкращим днем ​​у вашому житті. А це вже щось.

9. У вас багато питань для неї або нього.

У вас напевно є безліч питань про життя: як влаштовано податкове законодавство, скільки займе проїхати в США з західного на східне узбережжя, де ви можете відправити цей лист, що тебе надихає, що у нас на вечерю, яка на смак китайська їжа, і так далі.

І неважливо, серйозне це питання, або ви задаєте його від нічого робити, ви задаєте його цій людині… і неважливо, знає вона відповідь, чи ні. Але ви все одно краще запитаєте в цієї людини, ніж того, хто напевно знає відповідь.

Може, це і розсердить його або її… але ще поставлене запитання може стати початком відмінної розмови. До того ж, зазвичай люди люблять, коли їх про щось запитують.

10. Все навколо змушує вас думати про нього або про неї.

Все ваше життя, і все, що в нім відбувається, обертається навколо цієї людини. За вікном лютує гроза, і ось ви вже думаєте "треба б подзвонити йому/їй і розповісти про це", навіть якщо ви знаєте, що ця людина зараз бачить зі свого вікна ту ж саму грозу.

Вам хочеться ділитися з цією людиною кожною думкою, кожним відчуттям. Кожна пісня, яку ви чуєте – про нього, або про неї, а якщо ні, то могла б бути – адже так вона б стала лише краще.

11. Ви побоюєтеся його або її.

Любов – це не тільки прекрасно, але і дуже страшно, і навіть якщо ви вдаєте, що не знаєте, що любите когось, ви все одно це відчуваєте. Ледве ви починаєте з кимось зближуватися, то починаєте розуміти, що близькість інколи може дуже боляче ранити.

Варто вам поглянути на цю людину, і ви розумієте, що в його силах зробити вам боляче так, як це не зможе зробити ніхто інший. І часом вам хочеться відштовхнути його геть, бо, перебуваючи поруч з ним, ви відчуваєте себе позбавленим всілякого захисту і моторошно уразливим. І це дуже страшно…

Емоції цієї людини і її почуття лякають вас ще більше тому, що… ну… тому, вони не дають вам піти від самих себе. Ви розумієте, що ця людина лякає вас – і вам чомусь це подобається.

І ледве ви розумієте, що це не страх, а любов… вам чомусь починає бракувати того самого відчуття чогось моторошного.

Любов лякає, вона не може не лякати… але в глибині душі ви знаєте, що хочете її.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!