10 прихованих функцій iPhone, про які ви могли не знати

Опитування користувачів iPhone показують, що багато-хто не знає більшості можливостей свого смартфона. У даній статті ми розповімо про 10 функцій смартфонів Apple, про які ви могли навіть не підозрювати.

Швидкий набір останнього номера

В додатку «Телефон» існує неочевидна функція, що дозволяє миттєво передзвонити по останньому набраному номеру. Потрібно всього лиш двічі натиснути на кнопку виклику – і iPhone тут же починає дзвонити за останнім вихідним номером.

Швидка серійна зйомка

Однією з найбільш корисних прихованих функцій додатку «Камера» є серійна зйомка. Скористатися нею вкрай просто. Затисніть кнопку спуску затвора і утримуйте її деякий час. Поки ви будете утримувати кнопку, iPhone буде знімати фотографії. Дана функція покращає якість зйомки об’єктів в русі.

Крокомір

Багато-хто скачує або навіть купує додатки для відстеження пройдених кроків. Але ця функція є в додатку «Здоров’я». Окрім кількості кроків вона враховує підйом на поверхи. Останньою можливістю не можуть похвалитися більшість додатків з App Store.

Сканування документів

В додаток «Нотатки» вбудований сканер документів. Щоб скористатися ним необхідно створити нову замітку, натиснути на іконку «+» над клавіатурою і вибрати пункт «Відсканувати документи». Після цього залишається навести об’єктив камери на документ. Об’єкт буде автоматично визначено сканером, а точність сканування можна буде відрегулювати.

Фільтри в додатку «Фотографії»

Додаток «Фотографії» дозволяє провести повноцінну роботу над будь-яким знімком і істотно поліпшити його. Щоб скористатися доступними фільтрами, відкрийте фотографію в додатку та натисніть «Редагувати». Ви зможете накладати різноманітні фільтри, грати з кольорами і освітленням, повертати зображення і т.п. 

Зупинка музики або відео за таймером

Дана функція стане в нагоді тим, хто звик слухати музику або дивитися відео перед сном. У додатку «Годинник» є можливість установки таймера на зупинку відтворення музики або відео. Встановіть таймер і виберіть пункт «Зупинити».

Рівень

У додатку «Компас» є вкладка «Рівень». Відкривши її, ви отримаєте повноцінний будівельний рівень. З його допомогою можна рівно повісити щось на стіну. Але врахуйте, що в iOS 12 функція «Компас» перенесена в додаток «Рулетка».

Приховування приватних фото

У кожного на смартфоні є фото не для широкого загалу. На щастя, на iPhone можна приховувати такі знімки. Виберіть фото (або відразу кілька знімків), натисніть «Поділитися» і у вікні оберіть пункт «Приховати». Фотографії, які ви оберете, не будуть відображатися в загальній стрічці, але їх можна буде знайти в альбомі «Приховані».

Струшування для відміни 

Ця функція з’явилась уже в перших версіях мобільної операційної системи Apple. Вона дозволяє скасувати останню дію на iPhone за допомогою струшування смартфона. Ви струшуєте iPhone, і на екрані з’являється меню з двома варіантами дій – «Не застосовувати» або «Скасувати». Працює функція всюди, де можна набирати текст.

Режим лупи

Айфон можна використовувати в якості збільшувального скла. Дана функція реалізує можливості камери пристрою. Щоб ввімкнути режим лупи, активуйте перемикач наступним алгоритмом: «Установки» → «Основні» → «Універсальний доступ» → «Лупа», а потім тричі натисніть бічну кнопку.

Apple дбає про користувачів, тому постійно розширює можливості своїх смартфонів. Це ще раз доводить, що перш ніж витрачати кошти на новий додаток для айфон, варто переконатись, чи в його функціоналі немає необхідної опції.

Купити iPhone та іншу оригінальну техніку Apple за найнижчими цінами можна в мережі магазинів Apple Room.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!