10 маловідомих фактів про наш світ, які змусять замислитися

Усі люди щодня одержують певну інформацію. Хтось регулярно дізнається про щось нове, а хтось отримує мінімальну кількість необхідної інформації. Цікава інформація, як правило, пов’язана з фактами, які нам невідомі. Завжди приємно дізнаватися про щось нове. Саме тому ми пропонуємо вам дізнатися 10 фактів про влаштування нашого світу, які, швидше за все, можуть вас здивувати.

Найбільший організм

Як ви вважаєте, який живий організм на планеті є найбільшим? Слон, кит чи гриб? Як не дивно, але в штаті Орегон росте опеньок, коренева система якого займає майже 37 га.

Наскільки багато на планеті дерев

Як ви думаєте, чого більше: зірок на небі чи дерев на планеті? Дивно, але в нашій галактиці лише 100 мільярдів зірок, а дерев на Землі близько 3 трильйонів.

Планета, яка не зробила жодного обороту навколо Сонця

Плутон визнали планетою 1930-го, а через 70 і трішки років планетою його вважати перестали. Забавно, але за той час, поки Плутон все ж таки вважався планетою, він не встиг обернутися навколо Сонця жодного разу – для цього йому потрібно 248 років.

Наші ніздрі вдихають різну кількість повітря

Під час нежитю часто одна ніздря дихає набагато гірше за іншу. Виявляється, навіть здорові ніздрі вдихають різну кількість кисню. Спочатку одна вдихає більше, а за 15 хвилин більше починає вдихати інша.

Наскільки давні піраміди

Коли в Єгипті будувалися піраміди, планетою ще гуляли мамонти.

Наскільки непередбачувані шахи

Варіантів розташування фігур на дошці більше, ніж атомів у Всесвіті.

Скільки в ядрі планети золота

В ядрі Землі знаходиться так багато золота, що його вистачило б, щоб покрити всю земну кулю шаром по коліно.

Скільки комарів можуть випити всю кров

Укус одного комара, як правило, не має жодних наслідків, крім сверблячки, а ось більше мільйона комарів могли б з легкістю випити всю кров із дорослої людини.

Чи є в наші дні рицарі

В американському штаті Меріленд регулярно проводяться лицарські турніри. Більше того, там це вважається видом спорту.

Який продукт ніколи не псується

Справжній мед без домішок ніколи не псується і зберігається в первозданному вигляді протягом безкінечного проміжку часу.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!