10 фактів про порнографію

Словники кажуть – порнографія – в перекладі з давньогрецької (pornos – розпусник, блудниця і grapho – пишу) – вульгарне зображення або словесний опис статевих органів або статевого акту, що має на меті сексуальне збудження. Протягом століть порнографія була предметом осуду з боку державних і церковних властей, залишаючись в той же час явищем вкрай ганебним, але популярним серед широких мас, незалежно від віку і соціального статусу. 

Сьогодні, порнуха святкує перемогу самого затребуваного розважального контенту. З порнографією вільно чи мимоволі знайомий кожен користувач мережі. Однак, існують деякі цікаві факти про порнографію, які Ви, можливо і не знали, але хотіли б дізнатися. 

Отож, цікаві факти про порно:

1. Незапам'ятні часи

Порнографія, також стара, як сам час. Археологічні знахідки свідчать про те, що порнографією не гребували наші найдавніші пращури ще до римлян і греків. При розкопках стародавньої Помпеї в 18 столітті були виявлені фрески, які були створені на стінах древнього міста і були доступні всім бажаючим – сексуальні зображення ніхто і не думав відокремлювати від повсякденного життя. Ось тобі давня бібліотека, ось тобі фреска з груповим порно.

2. Заборонений плід солодкий

Важка, або хардкорна порнографія заборонена в багатьох країнах світу, наприклад в Австралії, Росії, Ірані.

3. Індустрія

Порнографія – це найпотужніша індустрія розваг, за валовим обсягом прирівняна з індустрією кіно і відеоігор. Щоб оцінити міць порнографії досить згадати яку роль порновідео зіграло у війні форматів. Саме завдяки порно Blue-Ray програв HD-DVD, а за 30 років до цього Betamax поступився VHS. Щорічний сукупний дохід галузі становить понад $ 50 млрд.

4. Порнографія і злочинність

Згідно зі статистичними даними в країнах, де дозволена порнографія відсоток злочинів сексуального характеру значно менший, ніж в країнах, де порно заборонено.

5. Це прокляття!

Існують дві основні форми неурядових груп, які виступають проти порнографії – це церква і феміністські організації. Обидві ці групи сходяться на думці, що порно викликає залежність, що характеризується надмірним "вживанням" порнографічних матеріалів, що, в кінцевому рахунку, призводить до подружніх зрад і злочинів на сексуальному грунті. Феміністки також вважають, що порнографія є принизливою для жінок. Римська католицька церква вважає, що перегляд порнографії, це "тяжкий злочин", – який призводить до прокляття.

6. Про гроші

Середній порноактор-чоловік (він же Факер (від англ. Fuck) заробляє за одну сцену від $ 50 до $ 1000, або не заробляє взагалі нічого. Заробітки ж порноактрис можуть становити до чверті мільйона в рік, а деякі порно діви заробляють на рік до $ 1 млн. Найбагатшою порно зіркою вважається Дженна Джеймсон, фінансове положення якої, за деякими даними, оцінюється в $ 100 млн.

7. Приступаючи до роботи

Якщо ви гарячий чоловік і хотіли б зробити кар'єру в порнографії, ваші шанси бути прийнятим для виробництва масового порно мізерні. Цікаво, що якщо ваша зовнішність відштовхує людей, ви мерзенний і огидний тип, жінок верне від одного вашого виду – ваші шанси на роль порно зірки на багато разів вищі.

8. Готель бажань

Готель. Факт – більше 50% всіх гостей туристичних готелів користуються послугою платного порно в своїх номерах.

9. Інтернет

Трохи Інтернет-статистики. Багато видань по різному оцінюють кількість порно сайтів. Середня оцінка – 25 млн. сайтів. Щодня пошукові боти виконують понад 68 млн. запитів пов'язаних з порно. 2.5 млрд. спамових повідомлень досягають своїх адресатів. 20% чоловіків і 13% жінок визнають, що дивляться порно, перебуваючи на робочому місці.

10. Флаффер

Найгіршою, але і найбільш відповідальною професією в порно є професія флаффера, в обов'язки якого входить збереження правильних позицій для зйомок – флаффер повертає на свої місця акторів і частини їх тіла, якщо вони відхилилися від заданої "позиції". Флаффер несе відповідальність за те, щоб актори – чоловіки завершували сцену "вчасно", а також за чистоту, медичну і гігієнічну на час проведення зйомок.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!