Найдивніша і незвичайна їжа в світі!!!

Якщо Ваш стандартний сніданок – це бутерброд з сиром чи ковбасою, або, скажімо, омлет – чай або кава, а ввечері Ви не проти покуштувати соковитий стейк з яловичини з вином або баранячі реберця з пивом… то Ви середньостатистичний житель нашої планети, ну вже європеєць точно.

А ось деякі жителі нашої планети їдять таке…! Побачивши це, нас, скажімо прямо, вивертає навиворіт. Особливо шкода собак… Як так можна? Це ж розумні тварини і наші справжні друзі!!! 

Загалом, до Вашої уваги список, що включає в себе найдивнішу і незвичайну їжу в світі:

1. Мила перуанська жінка, що кидає в блендер попередньо очищену жабу, щоб приготувати жаб’ячий сік (extracto de rana), що вважається в Перу потужним афродизіаком – засобом, що збільшує сексуальну активність.

2. На наш превеликий жаль, в деяких азіатських країнах їдять собак. На фото собачий ринок в Південній Кореї, де м’ясо наших “друзів менших” розкуповується власниками кафе і ресторанів. Собаче м’ясо – традиційна їжа для багатьох азіатських народів.

3. У В’єтнамі досить популярне м’ясо щурів. Зазвичай в’єтнамці не їдять сірих блохастих щурів зі смітників, які і прийшли Вам зараз на думку при слові “щур”. В основному вони їдять польових щурів, що харчуються равликами і зерновими.

4. Ця перуанка збирається приготувати страву з морської свинки. Ці тварини вважаються делікатесом в Перу, як втім, і в багатьох інших регіонах Південної Америки.

5. Як тільки не їдять змій в Азії. З них варять супи, смажать, парять і навіть п’ють їх кров. Їх м’ясо вважається дуже корисним для здоров’я.

6. На Тайвані вважаються особливим делікатесом яйця і ембріони кобри. Тайванці впевнені, що вони володіють цілющими властивостями.

7. На індонезійському острові Балі їдять летючих мишей. Найпоширеніший спосіб їх приготування – в грилі або у фритюрі. Також їх додають в суп або просто тушать їх м’ясо.

8. А ця китаянка сфотографована за поїданням справжнього пеніса. Чий він точно не ясно, але швидше за все собачий. Справа в тому, що в Китаї в багатьох ресторанах пропонуються блюда з пенісів більше 30 різних тварин. Вони вважаються надзвичайно корисними.

9. На Мадагаскарі в ресторанах в якості “елітної страви” подають лемурів. Через це деякі види цих ендемічних тварин знаходяться в даний час на межі повного зникнення.

10. Перебуваючи на одній з автостанцій провінції Кампонгтям в Камбоджі можна прикупити парочку хрустких павуків, приправлених часником. Їх тут продають численні вуличні торговці.

11. У багатьох ресторанах колумбійського міста Барічара подають соус “кулонас”, приготований з особливо великих різновидів мурах.

12. І продовження теми жаб: у В’єтнамі однією з найбільш популярних страв є – жаба в будь-якому вигляді! Їх там і смажать, і варять, і маринують.

Ну і на десерт – смілива американка, що п’є кров кобри під час проходження курсів виживання в джунглях в Таїланді. Під час цих курсів американських морських піхотинців вчили ловити кобр і пити їх кров.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!