Полковник Мяу став шерстяним рекордсменом

Полковник Мяу став шерстяним рекордсменом

Кіт на прізвисько Полковник Мяу , який здобув світову славу за свій незадоволений вигляд і дуже пухнасту шерсть , потрапив до Книги рекордів Гіннесса , пише The Daily Mail. Тварина була визнаною володаркою найдовшої вовни серед домашніх кішок. Середня довжина волосся на « шубі » кота становить 23 сантиметри.

Шерсть Полковника Мяу вимірювали три ветеринара . Для установки рекорду їм знадобилося всього десять шерстінок . Господарям кота вже видали сертифікат про реєстрацію досягнення . Як заявили реєстратори рекорду, замітка про полковника буде включена в нове видання Книги , яке з’явиться у продажу 2 вересня.

Як розповіла господиня Полковника Мяу Енн Мері Еві, яка разом з бойфрендом і вихованцем живе в Лос- Анджелесі , така пухнастість кота призводить до того , що буквально все в будинку покрито вовною . « Його шерсть всюди , вона навіть потрапляє на нас , таке відчуття , що я тільки і роблю , що пилосошу » , – зазначила вона.

За словами Енн Мері , Полковника розчісують приблизно три рази на тиждень. Ніяких спеціальних засобів для очищення шерсті вона не використовує : коли кіт брудний , його просто миють звичайною водою , а відтак розчісують щіткою.

Полковник Мяу став шерстяним рекордсменом

Полковник Мяу , якого американка взяла з притулку , став популярним близько року тому. Тоді Мері Енн розмістила в Facebook його фотографію , і та в лічені години набрала сотні « лайків ». Пізніше у кота з’явився свій сайт і свій канал на YouTube.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!