Цікаве про найкрасивіші дерева світу


У парку міста Точиги в Японії росте гарне дерево гліцинія. Його посадили приблизно в 1870 році. Гілки у неї ростуть у вигляді квіткової парасольки. Найкращий час, аби глянути на це чудо природи – зі середини квітня по середину травня, саме тоді гліцинія квітне.

Королівський делонікс або вогняне дерево знаходиться в п’ятірці найвкрасивіших дерев світу. Його ще називають дерево-пожежа, червоне полум’я, корона Крішни, павине дерево, хвіст Фенікса. Дивно, проте, чим дерево старше, тим його цвітіння красивіше. Квітки делонікса бувають жовтого, помаранчевого і яскраво-червоного кольору.

Рододендрону Синтія вже більше 100 років. Він росте в Канаді у Ванкувері в місті Ледісміт.Брахіхітон кленолистий ще називають полум’яним дерево або вогняним пляшковим деревом. Його батьківщина – Австралія. Це листопадне дерево росте до 30 метрів у висоту. Ще коли на ньому немає листя, на початку літа, воно розпускає багато маленьких яскравих червоних квіток, які його огортають з усіх боків і створюють враження, ніби воно охоплене вогнем.

Спляче дерево альбіція або шовкове дерево, або шовкова акація – велике листопадне дерево висотою до 12 метрів сімейства бобових з розкидистою «парасольковою» кроною. Росте в районі Закавказзя та Середньої Азії. 

Японська вишня або сакура, або чарівні рожеві дерева – головний символ Японії.

Бугенвіллея буває лілового, білого, малинового, рожевого, пурпурного, помаранчевого кольору. Рослина зачаровує, вона нікого не залишить байдужим. Цвіте без перерви кілька разів на рік.

Трубчаста касія сімейства Бобових роду Касія, росте в Індії, Південному Пакистані, М’янмі, на Шрі-Ланці і в країнах Південно-Східної та Південної Азії.Мімозолисна Жакаранда або дзвоникове дерево – елегантне вічнозелене красиве тропічне дерево з декоративним перистим листям і бузковими квітами. Батьківщиною є Аргентина. Але дерево росте в багатьох районах, де є вологий теплий клімат.Табебуйя – національний символ республіки Парагвай. Його цвітіння – незабутнє видовище. Дерево сімейства Бігнонієвих росте в тропіках Південної і Центральної Америки. Сімейство включає в себе близько ста видів.

Цей шикарний клен з красивою кроною росте в японському саду міста Портленда в США.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!