Найкрасивіші водоспади світу


Лорен Айзлі писав: «Якщо на цій планеті існує магія, то вона укладена у воді». Американський есеїст правий – це треба побачити на власні очі!

 

Зімбабве і Замбія. Водоспад Вікторія

Це чудо світу занесене в список об’єктів ЮНЕСКО. Місцеві жителі прозвали цей водоспад «гримлячим димом» за його рев і туман, який створює вода при падінні в ущелині річки Замбезі з висоти 120 метрів.

Гайана. Водоспад Кайетур

Гігантський красивий водоспад захований в тропічних лісах Гайани уже довгий час. У наші дні до водоспаду Кайетур потрапити не просто, потрібно здійснити подорож на літаку з Джорджтауна або шляхом дводенного пішого походу. Але воно того варте.

США. Каліфорнія. Водоспад Вернал

Багато років тому льодовик розділив долину парку Йосеміті на кілька частин. Таким чином утворились скелі-стіни, які породили неймовірні водоспади, в тому числі і водоспад Вернал. Піднявшись на оглядовий майданчик Глейшер-Пойнт, можна побачити водоспад Вернал і водоспад Невад – вони разом нагадують велику драбину зі сходинками.

Венесуела. Водоспад Анхель

Найвищий водоспад у світі, має загальну висоту 1054 метри. Знаходиться в серці джунглів Амазонки. Набирає величезну швидкість на схилі плато Ауянтепуі і, падаючи вниз, утворює клуби туману, який огортає всю округу на великі кілометри. Підібратися до водоспаду Анхель можна по річці або повітрям.

Індія. Таванг, водоспад Нурананг

Водоспад ще називається Бонг-Бонг. Він має майже молочний колір, знаходиться в оточенні зелених густих лісів – це пам’ятка природи у північно-східній частині Індії. Її облюбував Боллівуд. У порівнянні з іншими індійськими водоспадами Нурананг бере свій початок не в річках, а в снігових струмках передгір’я Гімалаїв та альпійських озерах.

Ісландія. Водоспад Селйяландсфосс

Мальовничий і найвідоміший водоспад Ісландії. Це один з тих водоспадів, які можна бачити зсередини – за потужними потоками води зі скельного грота. Озеро, в яке впадає водоспад, оточене великими кілометрами різнокольорових полів, які розташувалися під блакитним небом Ісландії.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!