Чому виникає симпатія або антипатія з першого погляду?


Чому виникає симпатія або антипатія з першого погляду?

Чому виникає симпатія або антипатія з першого погляду?

А чому два магніти однією стороною легко «прилипають» один до одного, а інший – настирливо відштовхуються? Тому що однойменно заряджені частки за законом фізики завжди відштовхуватимуться один від одного. Тоді як різнойменно заряджені, навпаки, стануть активно притягуватися.
А яке відношення мають закони фізики і магніти у разі, коли мова заходить про людські відносини, симпатії і антипатії? Та пряме! Адже людина також має своє магнітне поле, будучи якоюсь мірою зарядженим магнітом. Правда, люди не мають конкретно позначеного поля знайомий «плюс» або «мінус». У кожному з нас заховані і мінуси, і плюси, як в переносному, так і у прямому розумінні слів.
По останніх дослідженнях у людини діаметрально протилежні кінцівки заряджені однаково. Наприклад, існує людина, в якої права рука і, відповідно, ліва нога має заряд із знаком «плюс», значить, його ліва рука і права нога заряджені негативно. До речі, з’єднавши обидві долоні і ступні ніг, він як би сполучає електричний ланцюг. Таке навіть недовге положення покращує внутрішній стан організму і стимулює його роботу.
Але також існує суб’єкт, в якого кінцівки заряджені зовсім в іншому порядку. Наприклад, позитивно заряджені ліва рука і права нога, а заряд правої руки і лівої ноги відповідають знаку «мінус». Природно, що при зустрічі ці дві люди відразу відчують симпатію один до одного. Інша справа, що люди – істоти високорозвинені, такі, що володіють певними моральними принципами і абстрактним мисленням. Вони уміють відкидати інстинктивні потяги до суб’єкта негідному, наприклад, до злочинця або ворога.
Проте з відчуттям неприязні буває набагато складнішим. Змусити себе полюбити навіть найпрекраснішу людину, яка неприємна по нез’ясовних причинах, практично неможливо. Мало того, навіть тривале знаходження з «однаково зарядженим» в одному приміщенні може викликати такі негативні наслідки, як головний біль і загальне погіршення самопочуття.

Чому виникає симпатія або антипатія з першого погляду?

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!