Перстень з найбільшою кількістю діамантів виготовили в Києві

Перстень з найбільшою кількістю діамантів виготовили в Києві

 

До Нового року український класичний ювелірний будинок «Лобортас» увійшов до Книги рекордів завдяки тому, що його ювеліри зробили перстень з найбільшою кількістю діамантів в світі. У розкішний перстень під назвою «Царівна Лебідь» київським ювелірам вдалося закріпити 2 525 діамантів, що стало абсолютним світовим рекордом.
Для створення унікального перстня ювеліри використовували діаманти в діапазоні від 0,001-0,05 карат із загальною вагою 10,48 карата. Всі діаманти відрізняються G-кольором і вагаються від стандартів Vvs2 до Vs1 по своїй чистоті.
Стильну каблучку «Царівна Лебідь» з вельми несподіваним дизайном було зроблено з діамантів, які спеціально для знаменного ювелірного виробу поставила група Shrenuj, виробник діамантів і ювелірних виробів з діамантами, що базується в Мумбаї, Індія.
Розробка дизайну каблучки зайняла 530 годин, а виготовлення — 3 625 годин. «Лобортас» встановив ціну на рекордну каблучку — $ 1,3 мільйона.
Перстень «Царівна Лебідь» був вперше представлений і виміряний в Києві 21 липня 2011 року, а потім Книга рекордів Гіннесу офіційно підтвердила світовий рекорд.

 

 

 

Перстень з найбільшою кількістю діамантів виготовили в Києві

 

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!