Найтонша талія у світі

Найтонша талія у світі

 

Зробити з себе цукерку! Така мрія практично кожної жінки. До своєї мети краще йти протоптаною дорогою попередниць, які на своєму досвіді показали – бути ідеальними не так вже й складно. Так як досягти краси тіла і майже ідеальних пропорцій, а головне, найтоншої талії.

За останні кілька століть стандарти краси змінювалися неодноразово. У моді то пишнотілі панянки, то худі дами. Однак, в думках самих жінок критерії витонченості фігури залишаються незмінними. Прекрасна половина людства мріє про пропорційне тіло, в міру пишні стегна і бюст, і звичайно, про тоненьку талію. Досить багато жінок в прагненні перевершувати своїх суперниць вийшли до приголомшуючих результатів. Тим самим потрапили навіть до Книги рекордів Гіннеса. Так хто вони, міс « Найтонша талія у світі». І головне, як вони домоглися мініатюрності?

Не дивно, що тонка талія серед жінок є справжнім культом. Все тому, що ця частина тіла, якщо вона мініатюрна, користується дуже великою популярністю у чоловіків. Задоволення множиться в сотні разів, якщо в їх руках – сама тонка талія у світі. Отже, сама тонка талія у світі, яку зафіксували фахівці Книги рекордів Гіннеса на початку двадцятого століття, належала жительці Англії на ім'я Етель Грейнджер. І маленькі обсяги у жінки виявилися не просто так і далеко не відразу. Чоловік англійки схилявся перед такою деталлю жіночого туалету, як корсет. Етель балувала чоловіка і з задоволенням його носила, а знімала буквально тільки на ніч. Причому, з кожним днем Грейнджер стягувала свою талію все сильніше і сильніше. У підсумку талія поступово худла і стала дорівнювати всього 33 сантиметрам. Таку талію можна обхопити двома руками.

До слова, рекорд був зафіксований в 1939 році. І з тих пір жінки з меншим об'ємом талії знайти так і не вдалося. Етель Грейнджер – володарка самоъ вузькоъ талії в світі за всю історію рекорду.
Втім, ще однією щасливою володаркою осикової талії з минулого є мешканка Франції на ім'я Емілі Марі- Бушар. Вона була артисткою і більш відома широкій публіці під псевдонімом Полер. Її гордість – найтонша талія у світі з тими ж параметрами, що і у попередньої рекордсменки – 33 сантиметри. Результат власних корсетних зусиль допомагав жінці і на сцені і в житті.
Серед сучасниць теж є жінки, об'єм талії у яких вражає. Отже, найтоншу талію в світі в наші дні носить американка Каті Джанг. І це не молоденька дівчина. Рекордсменці вже восьмий десяток років. І в цьому солідному віці окружність її талії становить 38 сантиметрів. До таких цифр навіть близько не може підійти переважна більшість жінок планети. До речі, таких приголомшуючих результатів Каті Джанг домагалася довгих 45 років. І стимул для цього був досить примітивний. Свого часу американка подивилася фільм « Віднесені вітром» і вирішила догодити своєму чоловікові постійним носінням корсета, який робить фігуру стрункішою, а поставу бездоганною. Каті Джанг – сьогодні це жінка з найтоншою талією в світі.

Це красиво ? Варто відзначити, що сама тонка талія у світі знаходиться у матері трьох дітей. Перш ніж почати шлях до чемпіонства, Каті виносила своїх малюків і пережила деформацію талії. Ну а корсет вперше жінка одягла у віці 20-ти років. І вже до 28 – і роках обсяг талії американки склав 64 сантиметри. Після такого результату Каті стала надягати корсет кожен день. Він не тільки підкреслював осину талію жінки, але і з кожним днем робив її ще меншою. Обсяг її поступово став зменшуватися і прибирав сантиметр за сантиметром. Коли розмір досяг 38,1 сантиметра – рекорд був офіційно зареєстрований і записаний до Книги рекордів Гіннеса.

 

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!