77-річна Дороті МакЛеннан

Дороті МакЛеннан – пенсіонерка, що займається стрибками з жердиною і є чемпіоном світу, що діє, по стрибках з жердиною, семиборству і спринту у віці 77 років. Колишній банківський клерк Дороті МакЛеннан завоювала десятки золотих медалей і встановила безліч світових рекордів з того моменту, коли вона професійно зайнялася легкою атлетикою (у 50 років). І в той час, коли багато її однолітків вважають за краще сидіти з чашкою чаю перед телевізором, Дороті три дні в тиждень відвідує тренажерний зал в рамках підготовки до свого наступного чемпіонату світу.

Дороті, виграла так багато золотих медалей, що вже збилася з рахунку. У підготовці програми жінці допомагає її син і він же тренер — Стівен. Пенсіонерка брала участь на кожному World Masters European Masters, починаючи з 1991 року. На кожному з них Дороті завойовувала, як мінімум одну медаль. Вона говорить, що у неї щонайменше 42 медалі і, як мінімум, 35 з них — золоті..

У віці 70 років бадьора пенсіонерка виграла золоту медаль в семиборстві на чемпіонаті European Masters в Польщі в 2006 році. Не дивлячись на те, що їй вже майже 80 років, Дороті тепер прийняла рішення брати участь в забігу на 100 метровій дистанції і сподівається побити рекорд на чемпіонаті British Masters, який відбудеться в кінці лютого.

Дороті вирішила зайнятися легкою атлетикою професійно в середині 1980-х років після того, як побачила 80-річного чоловіка, що брав участь в марафоні. Тепер вона витрачає до дев’яти годин в тиждень на тренування в легкоатлетичному центрі. Вона стверджує, що не займалася спортом з дитинства, і їй довелося багато працювати, щоб досягти успіху.

Після того, як Дороті купила пару кросовок, вона почала бігати довкола кварталу. Але коли вона стала бігати більше, вона вирішила приєднатися до клубу легкої атлетики, де хтось запропонував їй спробувати зайнятися стрибками з жердиною. Щоб брати участь в змаганнях, жінка подорожує по всьому світу, від Австралії і Японії ка Америки, а також по більшості країн Європи.

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!