Жінки, яким не щастить у коханні


Жінки, яким не щастить у коханні

Ну чому, чому так хронічно не щастить хорошим, уважним, відданим жінкам? Це питання часто задають. Жінки в цьому не винні. І навіть обставини зустрічі з партнером тут ні при чому. Важливіше – яке у них було дитинство, які взаємини були в батьківській сім’ї.

Ось що зазвичай відрізняє тих жінок, яким не щастить у коханні :

1. Часто вони походять з дисфункціональних ( хворих) сімей, де не задовольнялися їхні емоційні потреби. Наприклад, батько або мати могли бути хворими на алкоголізм.

2. Жінки, про яких мало дбали, починають заповнювати свою незадоволену потребу в увазі посиленою турботою про когось, особливо про чоловіка з важкою долею, про чоловіка, який сильно потребує допомоги, опіки. Вона стає його дружиною, нянькою і матір’ю. Її покликання – рятувати.

3. У зв’язку з тим, що в дитинстві цим жінкам ніколи не вдавалося перетворити одного або обох батьків в дбайливих, люблячих маму і тата, в зрілому віці їх тягне до емоційно малодоступних чоловіків, яких вони намагаються змінити своєю безмежною любов’ю.

4. Переживши жах відкидання в дитинстві, ці жінки роблять все можливе, щоб запобігти розпаду відносин з чоловіком, якого люблять.

5. Ці жінки не зупиняються ні перед якими витратами часу, сил і навіть грошей, якщо це «допомагає» коханому чоловікові.

6. Звикнувши у своїй родині до нестачі любові, ці жінки готові скільки завгодно чекати, сподіватися і робити все можливе, щоб принести задоволення своєму обранцеві.

7. Ці жінки готові брати на себе значно більше, ніж п’ятдесят відсотків провини, відповідальності в будь-яких взаєминах.

8. Самооцінка у цих жінок дуже низька і в глибині душі вони не вірять, що гідні бути щасливими. Швидше, вони готові вірити, що повинні ще заробити право насолоджуватися життям.

9. У цих жінок виключно велика потреба контролювати поведінку, почуття і думки свого чоловіка. Вони стоять на сторожі своїх відносин, як вартовий на посту, оскільки в дитинстві вони жили в обстановці ненадійності. Вони намагаються скрізь і в усьому допомагати іншим, стати необхідними і навіть незамінними. Нерідко такі жінки вибирають так звані допомагаючі професії (медичний працівник, психолог, вихователь, вчитель, офіціантка і т. п.).

10. У взаєминах для них важливіше те, як це повинно бути, ніж та ситуація, яка склалася; вони більше мріють, ніж живуть.

11. Їх любов і муки дуже важкі і для них, і для партнера. Це « всепоглинаюча і спопеляюча » любов.

12. Вони можуть бути схильні ( емоційно або генетично ) до залежності від алкоголю, наркотиків, ліків, від певних видів їжі (наприклад, від солодкого).

13. Їх вабить до людей з проблемами, які потребують « порятунок », їм ближчі ситуації, де панує хаос, невизначеність, емоційні страждання, при цьому вони уникають відповідальності за самих себе.

14. У цих жінок може відзначатися тенденція до пригніченості, яку вони намагаються запобігти, залучаючись до неміцних « бурхливих » взаємин.

15. Цих жінок не приваблюють чоловіки добрі, стійкі в житті, надійні. Вони вважають цих чоловіків милими, але нудними і занудними.

Жінки, яким не щастить у коханні

Якщо матеріал вам сподобався, розкажіть про нього друзям. Дякуємо!